COVID-19: نیویورک می شود, بعدی, ویروس, کانون

نیویورک در روز یکشنبه شاهد یک افزایش بزرگ در تعداد تایید coronavirus موارد در دولت آن را بعد از ویروس کانون.

نیویورک در حال حاضر حدود 5 درصد از تمام موارد تایید شده در جهان با بیش از 16000 موارد COVID-19 با توجه به نیویورک تایمز گزارش. شهر نیویورک با جمعیت بیش از 8.5 میلیون نفر حساب برای اکثریت موارد آن را یکی از بزرگترین coronavirus نقاط داغ.

افزایش در تعداد موارد است که با توجه به افزایش تست و رشد سریع شیوع. علاوه بر این نیز وجود دارد افزایش قابل توجهی در موارد میان زندانیان در Rikers Island, پیچیده, با توجه به یک نگهبان گزارش.

اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع

دولت در حال حاضر هدف را به اقدامات گسترده ای را برای جلوگیری از گسترش شیوع و برای مقابله با تاثیر از این بیماری همه گیر در نیویورک است.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به نام های اضافی برای لوازم پزشکی به وضعیت بحرانی می شود با توجه به گزارش های رسانه ها.

فرماندار نیویورک اندرو M کومو داده است شهر نیویورک 24 ساعت به تدبیر و برنامه ریزی برای کاهش تراکم در فضاهای عمومی مانند پارک ها. این شهرستان است که به طور بالقوه در آستانه مستند به عنوان تعدادی از موارد افزایش می یابد.

کومو قبلا لغو غیر انتقادی عمل جراحی برای افزایش ظرفیت تخت در بیمارستان در شهرستان, این گزارش گفت:.

روز یکشنبه در ایالات متحده گزارش شده بود بیش از 27000 موارد COVID-19 دنباله چین و ایتالیا و اسپانیا. بیش از 2,90,000 تایید موارد coronavirus گزارش شده است در سراسر جهان با مرگ و میر افزایش به بیش از 12,900 در سراسر جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de