هند قرار داده شده است چهارم در سلسله مراتب نظم در خوش بینی (حدود مقابله از Covid-19 بحران و حالت عادی بازگشت در ماه ژوئن 2020).

اکثر شهری سرخپوستان (83 درصد) خوشبین هستند از Covid-19 بحران و پایان دادن به حالت عادی بازگشت در ماه ژوئن سال 2020 با توجه به بررسی. جالب هند قرار داده شده است چهارم در سلسله مراتب نظم در خوش بینی (حدود مقابله از Covid-19 بحران و حالت عادی بازگشت در ماه ژوئن 2020) و قبل از سه خوشبین بازارهای ویتنام (92 درصد) و برزیل (85 درصد) و مکزیک (84 درصد) طبق این نظرسنجی توسط شرکت تحقیقاتی ایپسوس.

این نظرسنجی ایپسوس انجام شد بین آوریل 2 – 4 در جهانی مشاور پلت فرم آنلاین در میان 28,000 بزرگسالان سالخورده 18-74 در کانادا و آمریکا و سالخورده 16-74 در استرالیا, برزیل, چین, فرانسه, آلمان, ایتالیا, هند ژاپن و مکزیک و روسیه و ویتنام و انگلستان است.

اخبار مرتبط

اشاره کرد که در اواسط ماه مارس اکثریت مردم در بسیاری از کشورها مورد بررسی معتقد بودند Covid-19 بود نسبتا کوتاه مدت بحران است که می تواند حل و فصل در ماه ژوئن و زندگی را به حالت عادی بازگشت این بررسی گفت: “این خوش بینی به طور مداوم کاهش یافته است و در حدود نیمی از کشورهای نظرسنجی از مارس 12-14 به عنوان شهروندان به نظر می رسد به حل و فصل برای مسافت های طولانی.” مردم در ژاپن و انگلستان و استرالیا بودند, منفی ترین بهبودی در ماه ژوئن آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im