COVID-19: مودی صحبت می کند به سونیا مانموهان دیگر رهبران

به عنوان مستند برای جلوگیری از گسترش coronavirus تکمیل حدود دو هفته نخست وزیر نارندرا تعامل با مقامات ارشد سیاسی رهبران این کشور در اقدامات انجام شده توسط مرکز.

مودی امروز در تماس تلفنی روسای جمهور پیشین از تاجران میوه و Pratibha Patil و سابق نخست وزیر مانموهان سینگ و Deve Gowda به بحث Covid-19.

با توجه به منابع دولت نخست وزیر همچنین خطاب به کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی Samajwadi رهبران حزب Mulayam سینگ یاداو و Akhilesh Yadav, West Bengal وزیر Mamta بانرجی Odisha وزیر Naveen Patnaik, Telangana وزیر K Chandrasekhara رائو DMK رهبر MK استالین و سابق پنجاب وزیر Parkash سینگ Badal.

مودی حال تعامل با رئیس وزرای تمام متحده به تازگی از طریق ویدئو کنفرانس. احزاب مخالف خواسته شده است به حال این مرکز برای برگزاری بحث و گفتگو با همه احزاب سیاسی در وضعیت کنونی است. کنگره شده است متهم مرکز شروع مستند و بدون هر گونه برنامه ریزی است. “هند است که به سادگی تست به اندازه کافی برای مبارزه با Covid-19 ویروس. مردم clap & درخشان مشعل در آسمان رفتن نیست برای حل این مشکل” سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی گفت: در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de