Covid-19 ممکن است تاثیر جریان های نقدی آزاد از بخش بهداشت و درمان: Ind-Ra

The cash flow generations of the hospitals rated by Ind-Ra have been impacted in the last 30 days due to the decline in the scale of operations.جریان نقدی نسل از بيمارستان امتیاز توسط Ind-Ra بوده است نهفته در 30 روز گذشته با توجه به کاهش در مقیاس عملیات.

این Covid-19 همه گیر خواهد شد و تاثیر منفی بر جریان های نقدی آزاد (FCF) از شرکت بهداشت و درمان تا پایان 1HFY21. این حمایت پایین تر از حد انتظار اشتها از شرکت کنندگان در بازار است که می تواند منجر به کاهش متوسط درآمد به ازای هر تخت عامل و در نتیجه کاهش درآمد و در نتیجه بالاتر هزینه های ثابت به عنوان یک درصد از درآمد گفت: هند رتبه بندی و تحقیقاتی (Ind-Ra) توجه داشته باشید.

این Covid-19 وقوع است به شدت تحت تاثیر نسل درآمد بیمارستان ها در سراسر کشور; این است که به احتمال زیاد برای ادامه تا 1HFY21. این از بیمار بدست آورد (OPD) بخش از شرکت در Ind-Ra دامنه عامل در 20% از قبل پایه مورد انتظارات majorly به حساب این مستند همراه با خویشتنداری از عموم مردم برای جلوگیری از رفتن به بیمارستان به عنوان یک اقدام احتیاطی.

اخبار مرتبط

به طور مشابه در بیمار بخش (IPD) بخش بوده است نهفته دولت هشدار از طریق به تعویق انداختن غیر ضروری و اعمال جراحی الکتیو. بخش عامل در حدود 25 درصد از پایه مورد مفروضات و اعتقاد بر این است این روند ادامه خواهد داد تا 1QFY21. همچنین گردشگری پزشکی گرفته شده است به یک ضربه با درآمد صفر می رود تا 1HFY21.

به پایین تر از حد انتظار بنیاد سینمایی فارابی همراه با غیر deferrable هزینه های ثابت را تحت تاثیر قرار دهد در کوتاه مدت نقدینگی از این بخش و کشش بدهی تحت پوشش خدمات نسبت (DSCR). این خواهد شد در نتیجه شرکت های بسته بسیار در refinancing و حمایت پدر و مادر. جریان نقدی نسل از بيمارستان امتیاز توسط Ind-Ra بوده است نهفته در 30 روز گذشته با توجه به کاهش در مقیاس عملیات.

هزینه های ثابت مانند دکتر, حقوق, کارکنان, هزینه, و, مشاوره, اتهامات, که کمک 50%-60% به هزینه های کلی برای یک بیمارستان ممکن است deferrable برای بهداشت و درمان بخش بر خلاف بخش های دیگر به عنوان یکی از چالش های عمده ای برای بیمارستان ها است که برای حفظ منابع خود را. از این رو حاشیه پروفایل به شمار می رود نهفته منفی نسبت به Ind-Ra را زودتر پایه مورد انتظارات.

با توجه به Ind-Ra اگر چه نظارتی مهلت قانونی دوره دو ماه را فراهم می کند بسیار مورد نیاز نقدینگی بافر به بخش آژانس انتظار دارد که عملیات برای عادی سازی قبل از 3QFY21.

بیمارستان’ خالص سرمایه در گردش چرخه می تواند آهنگسازی در FY21 majorly به, با توجه به مسائل مربوط به مدیریت موجودی و بالاتر بدهکار روز. افزایش در تامین هزینه مواد مصرفی از قبیل دارو و sanitisers از بخش دارویی برای بهداشت و درمان شرکت خواهد تاثیر حاشیه پروفایل.

مواد فعال دارویی (Api) است که بخش عمده ای از مواد خام برای تولید مواد مخدر هستند majorly وارداتی از چین (حدود 70%) با توجه به کم هزینه واردات است. هر چند دولت طبقه بندی داروسازی عملیات تحت خدمات ضروری مقیاس عملیات کاهش یافته است با توجه به عدم API-واردات از چین بازارهای همراه با کاهش مصرف است. این می تواند منجر به افزایشی قیمت خطر در کل زنجیره تامین برای این بخش توجه داشته باشید اضافه شده است.

علاوه بر این, داروسازی بازیکنان در حال بررسی یک جایگزین منبع تهیه رابط های برنامه کاربردی و در عین حال. در حالی که آن را ممکن است ایجاد فرصت رشد برای داخلی API تولید کنندگان نشست مورد نیاز و ظرفیت و استاندارد خواهد بود یک چالش است. کاهش در مقیاس عملیات بهداشت و درمان ارائه دهندگان خدمات نیز منجر به یک شیب در موجودی مصرف از ماه مارس سال 2020 و این به احتمال زیاد به پایین ماندن تا 1QFY21 که ارائه مقدار زمان مورد نیاز برای داروسازی بازیکنان برای ساخت مورد نیاز سطوح موجودی.

بعلاوه هر گونه تاخیر در بازگرداندن اصلی به ظرفیت های بخش دارویی را تحت تاثیر بخش بهداشت و درمان با توجه به همبستگی میان این دو بخش است.

همچنین حرکت های آینده افزایشی رشد در Covid-19 موارد عامل کلیدی خواهد بود برای ارزیابی بخش دینامیک. در داخل کشور هزینه های مورد نیاز برای آزمون Covid-19 علائم تحت پوشش دولت در حالی که برای Covid-19 موارد مثبت موجود طرح های بیمه پوشش هزینه ها. برای زیر خط فقر موارد Covid-19 مثبت افراد خواهد شد تحت پوشش Ayushman بهارات بیمه سلامت طرح یک دولت مرکزی طرح شد.

هر چند این طرح بیمه ارائه مورد نیاز حمایت مالی برای بیمارستان ها برای انجام خود را درمان Covid-19 بیماران افزایش در اين بيماران نسبت به آن نقد بیماران خواهد شد در نتیجه افزایش بدهکار روز و دراز خالص سرمایه در گردش.

به طور کلی درصد از پول نقد:بیمه خصوصی:دولت بیمه در شرکت های دارای امتیاز توسط Ind-Ra دامنه حدود 40:35:25 با بدهکار روز از بیمه های خصوصی 30-60 روز و از برنامه های دولت اعم 90-180 روز.

شرکت بهداشت و درمان به طور کلی بالا خالص نسبت اهرم با توجه به بالا capex الزامات و شیرین به بستر جدید اضافه شده. اما با هیچ جدید عمده تخت شده و برنامه ریزی شده در FY21 اکثریت بخشی از capex در تعمیر و نگهداری است که می تواند معوق بر اساس اولویت های فردی. از این رو Ind-Ra معتقد است که وجود خواهد داشت نه هر گونه مواد تاثیر افزایشی تخت ها به عنوان پیش بینی قبلی به دلیل فوران Covid-19; اما نگهداری capex برنامه خواهد بود فرجام با یک سال بر اساس موقعیت نقدینگی از اشخاص.

با توجه به Ind-Ra ایجاد جداسازی بخش به عنوان در اتحادیه دولت های آموزش نمی خواهد نیاز به مقدار اضافی capex و بیمارستان ها می تواند رسیدن به مدیریت خود unutilised فضاهای.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im