Covid-19 تجلی در خط مقدم پرسنل در ماهاراشترا

در ماهاراشترا coronavirus عفونت را آغاز کرده اند تجلی در خط مقدم پرسنل مانند پلیس و پرستاران و پزشکان و کارکنان خانه داری است که یک ماده از نگرانی گفت: معاون وزیر ماهاراشترا, Ajit Pawar روز دوشنبه در بیانیه های رسانه ای.

Pawar بدون به اشتراک گذاری جزئیات بیشتری در مورد توسعه گفت که اگر این چرخه معیوب از عفونت کرونا به شکستن و سپس مردم را به ماندن در خانه. حتی اگر امروز اقتصاد صدمه دیده است با توجه به این مستند بعد می توان آن را سالم گفت: Pawar است که وزیر دارایی دولت است.

وی با اشاره به اینکه مبارزه با این بیماری همه گیر رسیده قاطع فاز بنابراین آن دسته از ساکنان با علائم عفونت ویروسی نباید پنهان کردن بیماری خود را. آنها باید بلافاصله رویکرد مقامات بهداشتی. اگر مبارزه با کروناویروس اتحاد برای پایان دادن به آن با عفونت مشکوک باید رو به جلو برای تست.

تعداد بیماران و مرگ و میر به دلیل عفونت مرگبار در حال افزایش است که دولت هر روز, اما هنوز هم به شدت از این موضوع است و نه غرق شده به برخی از افراد است.

نخست وزیر خواسته مردم به جای لامپ در پنجره ها از خانه های خود را در روز یکشنبه. با این حال برخی از شهروندان در خیابان ها آمد با سوختن مشعل و پشت سر هم کراکر که بسیار غیر مسئولانه است. از این پس مردم باید رفتار مسئولانه او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de