COVID-19 مستند: دولت اصلاح خود سفارش, سهامداران چپ clueless در

Bookstores in Delhi open on Saturday after relaxation to shops selling non-essential items (photo: pti)کتابفروشی ها در دهلی نو در روز شنبه پس از آرامش به مغازه های فروش وسایل غیر ضروری (عکس: pti)

اواخر جمعه شب به عنوان مرکز صدور دستور اجازه می دهد مغازه ها و بازار در مناطق روستایی و مستقل مغازه ها در مناطق شهری به باز کردن برای فروش غیر موارد ضروری برای اولین بار از زمان Covid-19 مستند ایالات متحده واکنش نشان داد و با احتیاط.

اشاره به legalese از سفارش, Punjab ویژه دبیر کل KBS Sidhu توییتی مرکز و نوشت: “بنابراین به نظر می رسد این می تواند خبر خوبی در مورد برخی از مغازه ها مجاز به باز GoI. می توانید برخی از داوطلب این ترجمه به ساده زبان انگلیسی؟” ساعت بعد آسام دبیر کل سانجی کومار کریشنا در توئیتر خود نوشت: “دولت را نظر بر این در روز دوشنبه پس از مشاهده این وضعیت برای دو روز.”

اخبار مرتبط

آن را به نظر می رسد متحده بودند یک بار دیگر غافلگیر توسط مرکز. یک ماه پیش در مارس 24 هنگامی که این مرکز اعلام کرد فاز اول مستند که سمت چپ متحده آمادگی در مدیریت پیامدهای آن از قبیل عظیم زنجیره تامین اختلال و مهاجر کار راه رفتن به خانه های خود برخی از ایالت ها از جمله یک حکومت توسط BJP پیشنهاد کرد که کافی بحث شده بود برگزار شد و با آنها قبل از اعلام. پس از این که انتظار می رود مرکز خواهد عمدی بحث و برنامه ریزی جامع تر زمانی که مشخص شد این مستند خواهد بود افزایش یافته است. بنابراین زمانی که ساعت نارندرا مودی اعلام کرد مارس 14 فرمت مستند او به وضعیت ماشین آلات و پنج روز به آن عمل هم به عنوان اقدامات جدید بودند به پا زدن در مارس 20.

اما اگر در مرحله اول از مستند دولت تا به حال به موضوع به عنوان بسیاری از شش ضمیمه و توضیحات به دستورالعمل های آن در چند روز اول از مرحله دوم از مستند در حال حاضر دیده می شود هفت جمله از وزارت خانه امور.

در عرض دو روز از آن, مارس 15 دستورالعمل در مارس 17, MHA صادر اول آن ضمیمه اجازه می دهد برداشت از جزئی جنگل تولید و فعالیت در مورد بامبو و نارگیل و مهره areca کاکائو و ادویه و کشت و زرع.

آن را نیز شامل عملیات NBFCs و تعاونی و فعالیت های مرتبط با خطوط انتقال برق و مخابرات و فیبر نوری. در حالی که این ممکن است توضیح داد: به عنوان فعالیت های اضافی بودن مجاز احتمالا بر اساس خواسته های برخی از کشورهای دستور صادر شده توسط آن دو روز بعد نشان داد آن را نیز ضعیف برنامه ریزی شده است. در مارس 19, MHA دستور لغو مجوز برای تجارت الکترونیکی شرکت به فروش غیر موارد ضروری. در تلاش برای پا زدن شروع اقتصاد, مارس 15 دستورالعمل اجازه داده بود که سیستم عامل های تجارت الکترونیک برای از سرگیری فروش اقلام فراتر از مواد غذایی و مواد غذایی. دولت به زودی رو فشار از معامله گران کوچک که گفت: این امر باعث “تعادل تجارت” و دولت بی درنگ لغو سفارشات. آن نظم جدید در روز جمعه اجازه می دهد یک میزبان از مغازه های محلی به باز احتمال وجود دارد لطفا به معامله گران کوچک و ممکن است اجازه می دهد دولت آزادی به اشاره آنها را به قبول e-commerce عملیات در روزهای آینده که ساعت صحبت در مورد خود را در LinkedIn پست کمتر از یک هفته پیش.

با وجود سفارشات توسط دولت برای عملیات خود را برای از سرگیری, صنعت, نمایندگان آغاز شد ابراز ترس که سخت Covid-19 مهار دستورالعمل در محوطه کارخانه و مقررات مجازات برای نقض شد یک عامل بازدارنده برای شروع مجدد کار کند. آنها می ترسید با وجود همه هشدارها اگر کسی تست مثبت در محوطه کارخانه آنها می تواند در مشکل قانونی. صنایع نیز گفت: این امر می تواند دشوار است برای آنها را برای ارائه در محل اقامت برای کار یا حمل و نقل آنها در وسایل نقلیه خصوصی. به عنوان یک صنعتگر قرار داده و آن را: “چگونه من به جای کارکنان در محوطه کارخانه زمانی که مغازه ها برای ملافه بسته?” واضح است که سهامداران به حال شده است به اندازه کافی مشورت قبل از صدور دستورالعمل منجر به سردرگمی در زمین است. “برخی از این شرایط می تواند اجتناب شده است از طریق کافی بحث و گفتگو با نمایندگان صنعت و تجارت بدن از قبل. این بود که ما دامنه.

این بود که توسط وزارت بازرگانی” صفحه اصلی وزارت رسمی گفت. جای تعجب نیست, MHA تا به حال به دوباره موضوع توضیحات در تاریخ 22 آوریل گفت که مجازات خواهد بود وضع تنها در صورتی جرم رخ می دهد و با “رضایت cognisance یا سهل انگاری کارفرما”. هنگامی که این را کمی تسکین ترس دبیر خانه آجی Bhalla نوشت: به تمام متحده در آوریل 23, تاکید بر این که دستورالعمل آن تا به حال هیچ بند توصیف مقررات برای پیگرد قانونی از کارفرما یا بندی از محوطه کارخانه در مورد یک کارگر آزمایش مثبت برای ویروس. دستورالعمل انجام, اما, جزئیات مقررات تحت مدیریت بحران عمل می کنند که در آن کارفرمایان می تواند تحت پیگرد قانونی برای نقض مرکزی دستورالعمل های تعیین شده توسط مقامات محلی است. Bhalla نامه همچنین در ادامه برای روشن است که هیچ تازه مجوز مورد نیاز برای بهره برداری از این کارخانه که در حال حاضر کاربردی در اول مستند. مثال دیگری از مرکز و ایالات متحده نه اینکه در همان صفحه مربوط به اداره Covid-19 شیوع و اجرای مستند.

آن را به یک flashpoint زمانی که کرالا صادر شده خود دستورالعمل برای فاز دوم مستند در آوریل 17. با توجه به این ویروس به شدت موجود و بازگرداندن معیشت دولت بسیاری از ارائه تسهیلات از جمله بهره برداری از ناهار خوردن در رستوران ها و مغازه سلمانی باز از کتاب مغازه ها و کارگاه های آموزشی, جنبش, عمومی در اتوبوس در داخل شهر ، ظرف دو روز در آوریل 19, MHA, شات کردن یک نامه به کرالا گفت: این رقت دستورالعمل صادر شده توسط آن و دولت مجاز به انجام این کار تحت مدیریت بحران عمل می کنند. هنوز در آوریل 21, مرکز صدور دستور برای باز کردن مغازه ها به صورت کتاب آموزشی—فعالیت های آن را تا به حال ممنوع کرالا از تعهد و طرفداران برقی. در اینجا بیش از حد ابهام بدان معنی است که طرفداران هنوز نه فروش بر روی زمین از آنجا که هیچ منحصر به فرد فن مغازه ها. آنها تا حد زیادی به فروش می رسد از طریق تجهیزات الکتریکی مغازه ها که فروش آیتم های متعدد. در همان روز در یک نامه جداگانه به همه کشورها آن را هشدار داد برای رقیق کردن دستورالعمل های آن. آیا این حتی به عنوان دولت, Uttar Pradesh ادامه داد: به جلو و صدها نفر از دانش آموزان متعلق به دولت خود را از کوتا در راجستان در اتوبوس. این MHA حفظ رواقی سکوت که چگونه این بود که در هم با آن دستورالعمل کشوری.

در واقع BJP-JDU دولت در بیهار به اعتراض دانش آموزان مجاز به حرکت در خارج از راجستان و نوشت: به این مرکز اخیرا خواستار آن است که یک “مطلق تخلف از دستورالعمل های صادر شده توسط MHA”. به عنوان سر و صدا بیش از درد و رنج از رشته مهاجر کار رشد vis-a-vis prioritising استخراج از دانشجویان تا دولت در روز جمعه اعلام کرد آن را بیرون بکشد آن نیروی کار مهاجر از کشورهای در سراسر هند و حمل و نقل آنها را به مکان های مادری خود در اتوبوس. در اینجا MHA را حفظ کرده است سکوت که چگونه این اجازه داده می شود در زیر دستورالعمل های جاری. در آوریل 19, MHA تا به حال صادر شده دقیق دستورالعمل های عملیاتی استاندارد اجازه می دهد جنبش مهاجر کار در یک دولت است. آن را تا به حال خواسته متحده به ترتیب برای حمل و نقل و آب و غذا در طول حمل و نقل به محل کار. آن ممنوع بین دولت انتقال مهاجر کار. منابع در حال حاضر می گویند وجود دارد می تواند یک منظور تازه در این زمینه است. آن را تنها قطاری که چگونه دستگاه دولتی شده است سکندری از یک مانع دیگر به دلیل آنچه به نظر می رسد ناکافی مشاوره و برنامه ریزی است.

در میان چندین فعالیت آن تا به حال به موضوع توضیحات در پس مارس 15 خدمات مراقبان ارشد شهروندان ساکن با آنها عملیات شارژ اعتباری تلفن همراه, نرم افزار, نان, کارخانه های شیر, گیاهان پردازش کارخانه های تولید آرد دال کارخانه های تولید چند باغبانی فعالیت ها و حمل و نقل از موارد مربوط به عملکرد apiaries ، در روز شنبه هم تا به حال به این موضوع بیشتر توضیحات به آن سفارشات در همان روز بیان آرایشگر مغازه ها باقی خواهد ماند بسته از آنجایی که آنها ارائه خدمات و فروش اقلام است. به عنوان سردرگمی غالب بیش از آن معافیت داده شده به گروه خاصی از مغازه ها در سراسر کشور روز جمعه MHA صادر متعدد توضیحات در روز شنبه به روشن شدن هوا. در این دسته از مغازه های MHA گفت: “در مناطق روستایی در تمام مغازه ها به جز کسانی که در مراکز خرید مجاز به باز کردن. در مناطق شهری همه مستقل و مغازه های محله مغازه ها و مغازه ها در مجتمع های مسکونی مجاز به باز کردن. مغازه در بازار/بازار مجتمع و مراکز خرید مجاز به باز کردن.” این MHA نیز روشن خواهد بود وجود دارد هیچ فروش مشروب پان یا محصولات توتون و تنباکو و “فروش توسط e-commerce شرکت ادامه خواهد داد به مجاز برای کالاهای اساسی تنها”.

این نیز روشن است که هیچ یک از این معافیت را اعمال می شود به مهار مناطق و نقاط. همچنین گفت که در خواندن دستورالعمل آن باید آن را به یاد که معافیت تنها برای مغازه فروش اقلام و نه کسانی که ارائه خدمات است. “نظر نمایش داده شد که از بخشهای مختلف جامعه است و روشن است که همه رستوران ها سالن ها و آرایشگاه مغازه ها باقی خواهد ماند بسته شده است. آنها ارائه خدمات و تسهیلات داده شده در زیر #مستند محدودیت های دیروز تنها مربوط به مغازه های فروش اقلام” MHA گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de