Covid-19 مستند: انجام این تکالیف برای اولین بار برای اطمینان از ایمن کار از خانه

Coronavirus Outbreak, Novel Coronavirus COVID-19, Coronavirus safety tips, work from home, remote working, cyber security, data theft, malware, WiFiبسیاری از کارکنان در هند کار نکرده و از خانه قبل یا درک امنیت پیشنهادات.

با سراسر کشور مستند بصورتی پایدار و محکم در محل برای جلوگیری از گسترش بسیار مسری رمان Coronavirus COVID-19 بسیاری از مردم هیچ گزینه ای جز به کار از خانه و انجام معاملات مالی آنلاین فراهم می کند که cybercriminals به یک فرصت برای مردم هدف کار از راه دور.

بهره گیری از بحران ناشی از کوروناویروس شیوع cybercriminals به تدریج در حال تلاش برای بهره برداری های اجتماعی فاصله و از راه دور کار خود را به دست آورید.

اخبار مرتبط

بسیاری از کارکنان در هند کار نکرده و از خانه قبل یا درک امنیت, انتقادات و پیشنهادات, به خصوص اگر آنها دسترسی به شبکه از طریق شبکه, شخصی, صفحه اصلی دستگاه به جای کسب و کار خود را دستگاه.

به عنوان کارمند را به کار در پشت شرکت فایروال ها در شبکه های امن اتصال به کار خود را از طریق شبکه های خانگی می شود یک چالش است.

در حالی که بسیاری از شرکتهای بزرگ امنیتی قوی در حال حاضر در محل از راه دور و کار, شرکت های کوچکتر ممکن است در اجرا آن را قبل از.

برای مثال یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) که امنیت دیجیتال ترافیک آن را به عنوان سفر به عقب و جلو از یک کامپیوتر کاربر عادی برای شرکت های بزرگ, اما آن را کمتر رایج در انجام عملیات های کوچک.

اکثر شبکه های خانگی و یا دستگاه های در حال امن نیست. تخمین زده می شود که بسیاری از شبکه های خانگی باید بیش از 20 دستگاه های متصل مانند گوشی های, لپ تاپ, ترموستات, دوربین doorbells, نقاط دسترسی Wi-Fi مودم و تلویزیون و غیره که بسیاری از آنها ممکن است امن نباشد و یا سیستم های امنیتی ممکن است به روز رسانی به طور منظم.

با گرفتن دسترسی به محافظت از شبکه اصلی هکرها ممکن است به انجام آنچه آنها می خواهند. بنابراین راه اندازی یک خانه امن شبکه و دفاع در برابر هدف حملات فیشینگ ضروری است برای کارگران از راه دور.

در اینجا برخی از راهنمایی برای نگه داشتن دستگاه ها و داده ها امن:

  • دستگاه فاصله: اگر ممکن است مخلوط نکنید کار و سهولت در همان دستگاه و تنها دانلود مصوب برنامه های خود را در کار دستگاه.
  • حفاظت از دستگاه های خود را: نگه داشتن نرم افزار ضد ویروس به روز و به روز رسانی سیستم ها و برنامه های.
  • با استفاده از یک اتصال امن: اگر کسب و کار شما با استفاده از یک VPN برای ارائه دسترسی امن به شبکه مطمئن شوید که شما از آن استفاده کنید.
  • تنظیم کلمات عبور قوی: از آن مهم تر از همیشه به اطمینان حاصل شود که تمام دستگاه ها و حساب های محافظت شده با منحصر به فرد کلمات عبور قوی.
  • امن Wi-Fi router: تغییر رمز عبور روتر خود را از به طور پیش فرض تنظیمات مطمئن شوید که به روز رسانی سیستم عامل نصب شده را انتخاب کنید و یک امن Wi-Fi را رمزگذاری نسخه (WPA2 + AES).
  • تنظیمات خود را چک کنید: همکاری برخی از ابزار می توانید دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های خود را, خود را داده و خود را به تصویری و صوتی مکالمات.
  • آن را به بالا: یک بازگشت به بالا روند و به یاد داشته باشید به آن را انجام دهد – تمام فایل های مهم حمایت می شود باید به طور منظم و مهم شرکت فایل باید پشتیبان در یک شرکت تایید شده سرویس ابری مانند OneDrive.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de