Covid-19: مستند مختل تحویل لوازم پزشکی

یک بحران بزرگ است که دیده می شود در بیمارستان ها به عنوان ماسک sanitisers برخی داروها و تجهیزات پزشکی هستند که در زمان تحویل, می گویند, نمایندگان صنعت به عنوان 21-day مستند اجرا می شود در سراسر کشور است.

“اجتناب از محدودیت های تحمیل گردیده و توسط پلیس محلی به تحرک شهروندان در ارتباط با عرضه و توزیع و حمل و نقل دارو و مواد خام و قطعات به ماسک sanitisers و دیگر دستگاه های پزشکی به کارخانه ها و تولیدی که در حال برگزاری تا تولید (و) اضافه کردن به کمبود” انجمن پزشکی هند دستگاه صنعت (هدف) در بیانیه ای گفت:.

بزرگترین نگرانی این است که فقدان خدمات پیک ها و کامیون ها گفت: هدف این راجیو Nath, حتی اگر این کار با وزارت امور مصرف کننده صادر کرده است سفارشات حمایت از عرضه کالا های اساسی او اضافه شده است.

جهت بسته شدن

دارویی و پزشکی-دستگاه سازندگان نیز در مواجهه با مسائل به عنوان دولت های منطقه در کشورهای مختلف/UTs به اشتباه داده شده جهت به عملیات تولید از جمله کسانی که در داروسازی و صنعت پزشکی به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. گزارش ها نشان می دهد که منطقه جمع تمایلی به گوش دادن تا زمانی که سفارشات آنها را در رسیدن به این بیانیه گفت:.

انجمن اعتراض به دولت های محلی و پلیس به رسمیت شناختن است که دارو و مواد اولیه قطعات به ماسک sanitisers و دیگر دستگاه های پزشکی مانند دستکش و مواد مصرفی یکبار مصرف, الکترونیک, تجهیزات و ابزار و ایمپلنت و IVD معرف ترین و ضروری بهداشت و درمان تحویل محصولات. آنها خواست دولت برای گسترش پشتیبانی و ارائه یک پاساژ به مردم در زنجیره تامین کالاهای ضروری برای رسیدن به کارخانجات تولید گیاهان وجود دارد و در رسیدن به بیمارستان ها و درمانگاه ها.

در این راستا گروه داروسازی (DoP) که دستور است برای اطمینان از در دسترس بودن دسترسی و قیمت دارو و تجهیزات پزشکی در سراسر کشور, نوشته شده به رئیس وزرای امور همه کشورها/UTs به موضوع جهت درمان فعالیت های فوق به عنوان خدمات ضروری و همچنین کارگردانی مقامات به ترتیبات لازم برای صدور کارت شناسایی ورود و عبور و غیره به منظور تسهیل در جنبش کارگران مشغول در این ضروری است فعالیت های این انجمن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im