Covid-19: کرالا مشاهده Janata مقررات منع رفت و آمد CM هشدار به متخلفان از دستورالعمل

کل کرالا به نظر میرسد که خود را تعطیل روز یکشنبه به مردم و محرومیت چند انتخاب برای باقی می ماند در داخل خانه ها و مغازه ها و کسب و کار توقیف عملا با هیچ ترافیک به عنوان Janata مقررات منع رفت و آمد به پیشنهاد نخست وزیر آمد به اثر استرس اجتماعی فاصله به بررسی Covid-19 گسترش یافته است.

وزیر Pinarayi Vijayan تا به حال ترغیب مردم به رعایت Janata مقررات منع رفت و آمد و هشدار داد اعمال ممنوعیت سفارشات در دولت برای مهار متخلفان از قوانین مدنی. این می آید در زمینه ناگهانی در Covid-19 موارد مثبت به 52 توسط شنبه, عمدتا به دلیل اعمال بی احتیاطی توسط کسانی که عودت کنندگان از خارج از کشور. مکان های عبادت بیش از حد ملزم به پیروی از دستورات و یا آنها را مجبور به تعطیل کردن این وزیر گفت newspersons در اینجا پس از یک Covid-19 نقد و بررسی در اینجا.

ناخالص اعمال بی تمدنی

او درخواست عمومی برای سرگرم کردن متخلفان از قوانین و رد ناخالص خود را بی تمدنی. آنها را به حال ابتکار عمل به کاهش به مسخره بهترین تلاش های پزشکان و پرستاران و امدادگران و بهداشت عمومی فعالان برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“این discourteous مردم باید به یاد داشته باشید که زحمت مقامات بهداشت عمومی و فعالان در این دوران سخت است در منافع خود را به عنوان” رئیس وزیر گفت.

به احتمال زیاد آلوده کردن هزاران نفر

توصیف نگرش خود را به عنوان غیر قابل توضیح او گفت: آنها در بهشت یک احمق. خود را از خشم بود به کارگردانی نسبت به یک فرد از بازگشت از دبی و تست مثبت اما نه قبل از آلوده احتمالا هزاران نفر از مردم در کسرگد آب و مناطق با توجه به عمل خود را از بی احتیاطی.

چگونه او موفق به فرار از غربالگری سلامت در فرودگاه هنوز مشخص نیست و بدتر از او حاضر به همکاری با پزشکان برای آماده سازی خود نقشه مسیر و هشدار به دیگران که ممکن است در تماس با او. به گفته رئیس وزیر غیر قابل قبول بود و دولت خواهد ادامه افزود: با او.

غیر مسئولانه رفتار

“در Kasargod ما در حال حاضر دیده می شود نتیجه غیر مسئولانه رفتار کنند. این بیمار نقشه مسیر آماده شده است تنها در بخش استفاده از اطلاعات از همکار مسافران و فیلم دوربین مدار بسته. با وجود تلاش پزشکان در مشاوره و جمع آوری اطلاعات در بسیاری از موارد ابهام را احاطه کرده و حرکات خود را.”

این نیاز به بررسی بیشتر این وزیر گفت: amids سوء ظن است که او می تواند یک قاچاقچی که نمی خواهید به فاش کردن اطلاعات تماس خود را. “سخت قانونی اقدام خواهد شد در برابر کسانی که در حال قرار دادن مردم از دولت در معرض خطر” وزیر گفت.

کنترل سختگیرانه تر هشدار داد

دولت آماده است به سازش در امنیت عمومی حتی اگر کنترل سختگیرانه تر مورد نیاز برای اطمینان از آن است. اکثریت جمعیت های مختلف و رهبران مذهبی ابراز حمایت کامل و با رعایت دستورالعمل های آن. هنوز هم وجود داشته اند مواردی از تجمع جرم در برخی از مناطق.

“مشکل این است که حتی اگر این کشور به ایران در برابر این بیماری همه گیر, برخی هنوز هم حاضر به دیدن خطر است. آنها باید درک کنند که چنین ترتیبات ساخته شده به نفع خود بیش از حد. اگر آنها آماده هستند به پیروی از آنها را به صورت دقیق عمل است. پلیس دستور داده شده است که به مداخله برای اطمینان از نظم و قانون” وزیر گفت.

مراقبت های ویژه مراکز

Superintendents پلیس (SPs) داده شده است وظیفه ویژه در مناطق. آنها همچنین به طور خاص اختصاص داده شده به حیاتی دیگر وظایف است. کسانی هستند که تحت نظارت و توصیه به ماندن در دولت اجرا متخصص مراکز مراقبت. افراد مبتلا به بیماری های قلبی و سرطان و کسانی که با شکننده سلامت باید حرکت به این متخصص مراکز. مراقبت های ویژه مراکز ارائه خواهد شد برای بی خانمان ها.

یک کمیته متشکل از رئیس دبیر خانه وزیر و رئیس پلیس خواهد تشکیل شود تا اطمینان حاصل شود خدمات لازم. درآمد کار را سرپرستی امداد رسانی و فرآیندهای مدیریت داده ها. کمیته حمل و نقل عمومی, حمل و نقل, منشی, کمیسر حمل و نقل و MD از دولت کرالا شرکت حمل و نقل جاده را نظارت بر امور مربوط به حمل و نقل و بارهای.

هیچ محاصره محموله جنبش

“تامیل نادو دبیر کل است و مطمئن باشید ما از طرف تامیل نادو وزیر که ورودی باری نمی خواهد هر گونه انسداد در امتداد مرزهای” رئیس وزیر گفت. اما او به توصیه های عمومی برای جلوگیری از راه دور سفر در اتوبوس. کسانی که می رسند از خارج از کشور و رفتن به نقض بیانیه امضا شده توسط خود را در فرودگاه را سخت مجازات است.

غیر ضروری گردش از جمله سفرهای خرید باید اجتناب شود. مردم باید به جلوگیری از وحشت اما اطمینان خود را از منابع لازم. دولت متعهد شده است برای اطمینان از یک زندگی عادی در دولت است. جلسه انجمن های کسب و کار تشکیل شده است در روز دوشنبه. مغازه داران و کسب و کار را تشدید خواهد کرد و خانه خود را تحویل سیستم های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>