بن بست در کرالا-کارناتاکا مرز در کسرگد به نظر نمی رسد به حل و فصل شده است و حتی پس از کرالا دادگاه عالی در اواخر شب سفارش در چهار شنبه پرسید: این مرکز برای باز کردن کسرگد-Mangaluru ملی بزرگراه با اثر فوری و گفت که کارناتاکا تا به حال هیچ قدرت به آن نزدیک است.

یک بخش از نیمکت کرالا دادگاه عالی متشکل از عدالت AK Jayasankaran Nambiar و عدالت Hashimiyah P Chali شنیده می شود از طریق ویدئو کنفرانس عمومی بهره دادخواهی ثبت شده توسط کرالا دادگاه عالی طرفداران انجمن. دادگاه مشاهده شده است که Mangaluru-کسرگد کشش بخشی از بزرگراه ملی شبکه و مرکز باید اطمینان حاصل شود رایگان خودرو حرکت در جاده ها است.

Covid-19 موارد در کسرگد

کارناتاکا بسته شده بود این مرز در مارس 21 ترس گسترش Covid-19 ویروس از کسرگد منطقه در کرالا که در آن عفونت به حال فوران در هفته گذشته اما تاکنون نرخ موجود پس از آن. کارناتاکا نادیده گرفته بود درخواست از کرالا وزیر Pinarayi Vijayan به باز کردن مرز برای مردم در کسرگد که نیاز فوری به کمک های پزشکی به نزدیکترین بیمارستان Mangaluru و Manipal.

در کارناتاکا دولت می گوید نمی تواند شانه ترس از مردم در آن طرف مرز در مورد پتانسیل گسترش ویروس اگر آن را باز نگه داشته. این Dakshina کانادا پلیس منطقه در حال اعزام یک earthmover و ریخته تخته سنگ و سست زمین به مسدود کردن جاده باریک. کرالا دادگاه عالی گفت که این یک زمان مناسب برای اعمال چنین محدودیت. حداقل هفت نفر از کرالا اند پس از کارناتاکا اجازه ورود حتی به آمبولانس.

کارناتاکا استدلال را رد کرد

دادگاه عالی گفت که در بزرگراه ملی ملک از مرکز و آن موظف است برای اطمینان از ترافیک بر روی آن. کارناتاکا ادعا که آن را ملزم به عمل به دستور صادر شده توسط کرالا بالا دستور دادگاه. اما دومی را رد کرده و مشاجره و دستور داد که مرکز برای اجرای منظور خود را بلافاصله.

زودتر کرالا وزیر نوشته بود به نخست وزیر نارندرا مودی به دنبال مداخله خود را. پس از آن, صفحه اصلی, وزیر آمیت شاه صحبت کرده بود به رئیس وزیران هر دو کشور. اما کارناتاکا است و نه کوتاه آمد و گفت این حق برای محافظت از مردم خود را در مناطق همسایه کرالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im