COVID-19: کرالا موسسه می شود ICMR تایید برای تست گیاهی درمان; جزئیات

Coronavirus, coronavirus outbreak, coronavirus pandemic, COVID-19, coronavirus treatment, coronavirus cure, research on coronavirus, coronavirus cure breakthrough, Jawaharlal Nehru Tropical Botanical Garden and Research Institute, National Institute of Virologyنام این گیاه که از ترکیب استخراج شده است نمی تواند فاش شود.

Coronavirus درمان: کرالا موسسه چشم استخراج گیاهی برای درمان COVID-19! در حالی که دانشمندان و محققان در سراسر جهان به دنبال واکسن یا مواد مخدر برای مقابله با کروناویروس ناشی از COVID-19 یک موسسه تحقیقاتی در کرالا شروع به نگاه به امکان استخراج گیاهی درمان برای این بیماری است که غرق ویرانی در سراسر جهان با توجه به گزارش در اینترنت اکسپلورر. این جواهر لعل نهرو گرمسیری باغ گیاه شناسی و موسسه تحقیقات (JNTBGRI) در تریواندروم منطقه Palode دریافت کرده است تصویب شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR), آژانس گره برخورد با COVID-19 در هند برای تست اینکه آیا استخراج از گیاهان می تواند موثر در درمان ویروس IE گزارش به نقل از JNTBGRI مدیر Dr R Prakashkumar عنوان کرد و گفت.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

این گزارش همچنین با اشاره به این مدیر عنوان کرد و گفت که این آزمون در این زمینه را در موسسه ملی ویروس شناسی (NIV) در پونا. این گزارش در ادامه گفت که این موسسه در حال کار بر روی یک پروژه برای تست ضد ویروسی خواص گیاهان دارویی موجود در امتداد قسمت های غربی. در طول پروژه این موسسه در آمد در سراسر یک گیاه استخراج که حاوی یک ترکیب است که موثر در برابر دانگ و chikungunya که هر دو عفونت های ویروسی در این گزارش اضافه شده است.

JNTBGRI یافته است در درمان chikungunya و دانگ در مرحله اخذ ثبت اختراع و هستند که با حمایت اتحادیه, وزارت علوم و فناوری در این گزارش اضافه شده است.

این گزارش به نقل از دکتر Prakashkumar عنوان کرد و گفت که آنها در حال رفتن برای تحقیقات اولیه کار می کنند. آنها در حال حاضر منجر مولکول بود که که موثر در برابر دانگ و chikungunya و در حال حاضر این تیم تست خواهد شد اگر مولکول نیز موثر در برابر SARS-CoV-2 coronavirus باعث COVID-19. او گفت که اگر نتایج مثبت آن می تواند دستیابی به موفقیت در درمان این بیماری است.

نام این گیاه که از ترکیب استخراج شده است نمی تواند فاش مدیر گفت: IE, اما آن است که معمولا در بر داشت در کرالا است. او در ادامه گفت که محققان به این گیاه استخراج خود را به NIV, Pune, اما آیا به این ترکیب به آنها را برای تست. برای تست به ادامه JNTBGRI را مجبور به امضای یک یادداشت تفاهم (MoU) با NIV و سابق در حال حاضر ارسال پیش نویس آن را به دومی او گفت: به نقل از.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *