Covid-19: کرالا تساوی استراتژی دفاع در محلی سطح بدن

کوچکترین عمل از بی احتیاطی یا لحظه از دست دادن تمرکز به طور بالقوه می تواند به Covid-19 سناریو فراتر از کنترل با توجه به کرالا وزیر Pinarayi Vijayan. او ساخته شده است مشاهده در یک ویدئو کنفرانس مشترک با رهبر اپوزیسیون رامش Chennithala پرداختن به مقامات نهادهای محلی در دولت در روز پنج شنبه.

در یک روز زمانی که کارشناسان بهداشت و درمان در کشور همسایه ابراز شک و تردید است که جامعه انتقال ممکن است جای گرفته اند با یک مسافر از اوتار پرادش با هیچ سفر خارجی تاریخ تست مثبت Vijayan گفت که دولت محلی مقامات باید پیگیری مهاجر کارگران بیکار ارائه با توجه به شیوع ویروس و همگرا در شهرستانها/شهرها برای کشتن زمان. آنها به راحتی می تواند سقوط طعمه به ویروس مگر اینکه آنها به شدت پایبند به اصل اجتماعی فاصله و پیوستن به تلاش های بزرگتر جامعه به مبارزه با آن, او اضافه شده است.

هشدار در برابر خوشنودی

“واقعیت این است که هیچ مورد مثبت گزارش شده در دولت گذشته دو روز و تا ظهر روز پنج شنبه راحتی فراهم می کند اما باید اجازه می دهد یک حس کاذب از خوشنودی به خزش,” او گفت: مخاطبان است. دفاع از یک بیماری همه گیر نباید از سمت چپ به مقامات و یا دولت به تنهایی آن را behoves بر هر شهروند از دولت به دنبال پس از خود و یا خود و همچنین مراقبت از افراد آسیب پذیر و سالمندان تا حد ممکن است. این وضعیت در حال تحول است که به عنوان مایع آن را به عنوان بی سابقه ای در کشور, وزیر مشاهده شده است.

این تماس به صورت غیر متعارف اقدامات لازم برای محافظت از جامعه از شاخکهای از دشمن نهان. “این است که ما حس جمعی از نگرانی برای رفاه جامعه و شب زنده داری است که مانع از آن از مصرف حداقل تا کنون. به خوبی ریشه بهداشت عمومی زیرساخت به ما ارائه داده و با پشتیبانی عالی. در حالی که وجود دارد هیچ دلیلی برای ترس یا زنگ ما نباید شبهه در هوشیاری جنبه,” او اضافه شده است.

از مجموع 6.5 لاخ تخت های بیمارستانی موجود در کشور به عنوان بسیاری به عنوان یک لاخ در کرالا است. محلی بدن با نزدیکی خود را به مردم بزرگ نقشی در حصول اطمینان از یک مقدار مشخصی از نظم در زندگی خود از آنها دارای زیرساخت در حال حاضر.

مراقبت از قرنطينه

پس از آن لزوما به شرح زیر است که بدن محلی را بر خود مراقبت از کمی بیش از 25000 نفر در خانه قرنطينه. آنها نباید از اجرا خود را نیازهای اولیه مانند غذا و دارو است. آن را باید به نظر می رسد به عنوان اگر قرنطینه است نوع خاصی از مجازات اعمال خود را حذف و یا کمیسیون گفت: سانتی متر.

“این است که چرا ما تصمیم گرفته اند به جای کلمه قرنطینه با مراقبت مرکز رسمی ما در ارتباط است. اما دولت های محلی نیز باید جلوگیری از زندانیان از فرار مراقبت مراکز به عنوان اغلب اتفاق افتاده است,” او گفت:. محدودیت در حرکت و ماشین سواری قرار داده اند برخی به زحمت به خصوص کسانی که در حال برنامه ریزی مراسم عروسی. اما آنها باید به یاد با دولت برای بزرگتر خوب از Vijayan گفت.

عمومی ارائه دهندگان خدمات

Vijayan همچنین با اشاره به نیاز به گسترش آگاهی درایو به autorickshaw رانندگان و روزنامه و فروشندگان شیر/توزیع کنندگان, که در تعامل با مردم به صورت روزانه. Sanitisers باید در خود پرداز atm, آسانسور و پله برقی. فضاهای عمومی مانند ادارات اتوبوس می ایستد پناهگاه اتوبوس و بازار باید sanitised و امن.

محلی بدن نیز باید ترتیب برای دفع ایمن از ماسک صورت. لوازم ضروری مانند مواد غذایی و داروهای عمومی باید تضمین در درب خانه به خصوص سالمندان است. هر بخش باید عضو تشکیل 15-عضو گروه جامعه مربوط آشا کارگران anganwadi کارگران و سلامت فعالان و شناسایی خانه های سالمندان یا کسانی که با یک بیماری زمینه ای هستند.

گروه های اجتماعی

شماره تلفن خود را ممکن است جمع آوری شده که می تواند در مفید آمده است در طول یک اورژانس پزشکی تماس یک آمبولانس یا تنظیم یک تخت در بیمارستان است. وزیر توصیه می شود که بهداشتی اولیه در مراکز گسترش از بیمار مشاوره به شب; های اضافی ممکن است پزشک منصوب شود برای این منظور است. “ما به دنبال راه اندازی یک بزرگتر جمعی از پزشکان و پرستاران و امدادگران پزشکی دانش آموزان و مراقبت تسکینی کارگران در سطح محلی است. یک کادر از داوطلبان در جامعه است که مطرح شده به ارائه خدمات مشاوره برای نیازمندان در مکان های خود را. این داوطلبان نیز مراقبت از توزیع مواد غذایی و دارو به خانواده” Vijayan گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de