کرالا اعلام کرده است جامعه انتقال Covid-19 همه گیر در حداقل دو لکه تریواندروم با دولت به عنوان یک کل ضبط یکی دیگر از شکستن رکورد روزانه تعداد 791 موارد جدید در روز جمعه.

تریواندروم منطقه ضبط شده است فردی بالاترین تعداد در طول چند روز گذشته ارسال زنگ زنگ زنگ. در جلسه توجیهی روزانه ارشد وزیر Pinarayi Vijayan اما به خبرنگاران گفت که ضربت زنی های هدفمند دیوانگی بیش از جامعه انتقال خواهد نه هر هدف خدمت می کنند.

“آنچه مورد نیاز است اوج شب زنده داری و کشت ادراک در مورد نفر بعدی از دوستان و یا خانواده بودن بالقوه حامل حفظ اجتماعی فاصله پروتکل جدا از پوشیدن یک ماسک صورت. هر یک از 81 خوشه از جمله 10 آنهایی که بزرگ در کشور است که مستعد ابتلا به جامعه انتقال,” او گفت:.

این که تعریف جامعه انتقال به عنوان بزرگ شیوع انتقال محلی وارد از طریق یک ارزیابی از عوامل از جمله, اما نه محدود به موارد زیادی نه بصورت لینک به انتقال زنجیره ای; تعداد زیادی از موارد از نگهبان آزمایشگاه مدار بسته; و/یا چند نامربوط خوشه در مناطق مختلف.

وزیر گفت که از 97 نمونه آزمایش در روز جمعه در Pulluvila روستای ساحلی تریواندروم, 51 ثابت کرده مثبت است. به طور مشابه, 26 از 51 تست شده در نزدیکی Poonthura Ayush مرکز در آمد و به, مثبت, در حالی که آن را 20 از 75 در Puthukurichi همه در امتداد کمربند ساحلی.

این باعث شد که دولت را به یک تماس — شاید برای اولین بار در کشور – در جامعه انتقال به داشتن رخ داده در Poonthura و Pulluvila. Vijayan گفت که کمربند ساحلی است که تقسیم به سه منطقه به صورت هدفمند rearguard اقدام ممکن است به کامل مستند از شنبه.

tinyurlis.gdv.gdclck.rushrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی