Covid-19: کرالا اعلام دستورالعمل جدید برای افراد غیر مقیم

پس از آمدن در دور پایدار انتقاد از هر دو مخالفت کنگره به رهبری ایالات جبهه دموکراتیک و BJP کرالا دولت کردهاند حرکت به اجرا Covid-19 منفی گواهینامه برای خانه محدود غیر-ساکنان توسط تخلیه پرواز از Vande بهارات, ماموریت, اجاره پرواز و هواپیماهای خصوصی با اثر از پنج شنبه.

این می آید در پی از مرکز رد دولت درخواست برای انجام comparably سریع و ارزان تر TrueNat بتا CoV آزمون در مبدا ایستگاه در خارج از کشور. مربوطه ماموریت های هند در این کشورها نیز تا به حال با اشاره به مشکلات عملی در زمین برای انجام آزمون ارشد وزیر Pinarayi Vijayan گفت: اینجا.

رکورد دوباره

محدودیت آمد و در روز چهارشنبه زمانی که دولت ثبت 152 جدید Covid-19 در یک سری از شکستن رکورد برای یک روز در اوج و اولین بار آن را به عبور از 150 علامت گذاری به عنوان. وزیر گفت که 81 بيمار بهبود همان روز. این مورد جدید گزارش شده در میان مهاجران از کویت-49; امارات متحده عربی-22; عربستان سعودی-12; عمان-5; قطر-4; بحرین-2; تاجیکستان-2; مالزی و نیجریه-1 در هر.

کمتر از 98 جدید موارد مثبت هستند و از میان کسانی که به خانه بازگشت از خارج از کشور در حالی که 46 وارد شده بود از ایالات در کشور است. هشت شده بود آلوده از طریق تماس اولیه; یک منجی که در این شماره است محدود شده است در تک رقمی با وجود نمایی افزایش در گزارش موارد جدید می ایستد و شهادت موثر مهار استراتژی تا کنون در دولت است.

وزیر گفت که غیر از ساکنان قصد به پرواز بازگشت به خانه و از ریشه های مجهز برای انجام Covid-19 تست های تشخیصی باید از این پس تحت آزمون در عرض 72 ساعت از خروج و حمل گواهی به اثر با آنها. همه آنها باید ثبت نام کرده اند در پیش نام خود را در Covid-19 Jagratha پورتال راه اندازی شده توسط دولت است.

به حداقل رساندن خطر

در حدود 90 درصد از جدید Covid-19 مورد گزارش در دولت هستند با کسانی که وارد شده از خارج با 69 درصد از میان کسانی که در بازگشت از خارج از کشور. “این است که با توجه به حداقل رساندن خطر ابتلا به عموم مردم است که ما تصمیم به پیاده سازی یک مجموعه جدید از دستورالعمل ها برای کسانی که در حال گرفتن Vande بهارات پرواز” وزیر گفت.

“بدون غربالگری ما در حال قرار دادن در معرض خطر نیز به سلامت از تمام کسانی که پرواز هم است. اما ما همچنین محدودیت در انجام آزمایش در خارج از کشور. نیز وجود دارد خطر از گسترش این ویروس در داخل هواپیما. از این رو مجموعه ای جدید از دستورالعمل” او اضافه شده است.

کسانی که نمی شود یک آزمون پیش رو باید انجام سریع آزمایش پادتن در هنگام ورود حتی اگر بدون علائم است. کسانی که تست مثبت در اینجا باید تحت RT-PCR و یا بیان ژن و یا TruNat آزمون. حتی اگر آنها منفی آنها باید تحت اجباری قرنطینه برای 14 روز.

دستورالعمل های داخل پرواز

وزیر گفت که این سفر از قطر مجاز به هیئت مدیره پرواز تنها پس از سبز وضعیت در قطر Ehtraz نرم افزار تلفن همراه. به محض ورود آنها باید تحت یک Covid-19 تست غربالگری در فرودگاه. یک Covid-19 آزمون گواهی است که باید برای همه کسانی که می آیند از امارات متحده عربی. ممکن است به ذکر است که امارات متحده عربی در حال انجام یک آزمایش پادتن برای همه کسانی که پرواز در خارج از کشور است.

کسانی که سفر از عمان و بحرین باید پوشیدن یک N95 ماسک محافظ صورت و دست و دستکش. آنها همچنین باید با استفاده از یک دست sanitiser. کسانی که در پرواز از عربستان سعودی پوشیدن باید PPE (حفاظت فردی و تجهیزات) برای ایمنی از همکار مسافران در علاوه بر این به N95 ماسک محافظ صورت و دست و دستکش.

همین قاعده در مورد به کسانی که تست شده قبل از سوار شدن در کویت.

خروج تنها پس از آزمون نتایج

به محض ورود آنها را مجبور به انجام یک Covid-19 آزمون در فرودگاه. مسافران می توانند خروج از فرودگاه تنها پس از نتایج آزمون. تست امکانات ارائه خواهد شد در این فرودگاه و وزارت بهداشت را با خیال راحت به دور از PPE کیت دستکش و ماسک استفاده توسط مسافر.

رئیس جمهوری همچنین افزود که دقیق اقدام خواهد شد در برابر کسانی که به نقض دولت در عزل و قرنطینه هنجارهای تحت مدیریت بحران عمل می کنند و بیماری های همه گیر عمل می کنند. این مسائل خواهد بود ابلاغ به وزارت امور خارجه و سفارتخانه ها نگران است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *