Covid-19: Karnataka شاهدان چهارم مرگ 16 جدید موارد مثبت تشخیص داده

به عنوان بنگلور ثبت 55 مثبت Coronavirus موارد خارج از 144 گزارش در کارناتاکا وزیر B S Yediyurappa یک نشست اضطراری با تمام قانونگذاران مجلس شهردار و دیگر وزیران از شهر بنگالور.

همانطور که در کارناتاکا و سلامت خانواده وزارت رفاه بولتن در شنبه 16 مورد جدید تایید شده است در دولت است. تا تاریخ 144 Coronavirus موارد مثبت تایید شده است که شامل چهار کشته و 11 ترشحات. تا کنون 126 coronavirus مثبت بیماران در انزوا تعیین شده در بیمارستان.

منطقه عاقلانه موارد به شرح زیر است: بنگلور – 55 تعداد موارد تایید شده (درمان یا ترشحات 9 مورد) و یک مرگ; میسور – 28 نفر; Dakshina کانادا – 12 موارد; Uttara کانادا – 8 موارد; Chikkaballapura – 7 موارد; Kalaburgi – 5 نفر (2 درمان) یک مورد مرگ; Ballari پنج مورد; Davangere – سه مورد; Udupi سه مورد; Dharwad یک مورد; Kodagu یک مورد; Tumukuru یک مورد (یک مرگ); بیدر 10 نفر; Bagalkote یک مورد (یک مرگ): Belagavi سه مورد و بنگلور روستایی و یک مورد.

قرنطینه

صفحه اصلی قرنطینه اجرای تیم ملی باید قرنطینه 20 نفر در موسسات در روز جمعه بر اساس شکایات دریافت شده از عمومی و تا تاریخ 361 منتقل شده از خانه قرنطینه به نهادی شده است.

وزیر بعد از جلسه با نمایندگان به خبرنگاران گفت: “من در جریان آنها در مورد وضعیت در شهرستان و اقدامات پیشگیرانه انجام شده توسط دولت. در تمام 17 کمیته های تلفنی و جنگ-اتاق راه اندازی شده است و آنها در حال کار 24×7 است.”

“من هم به آنها توضیح داد که چگونه اقدامات پیشگیرانه تقویت و تامین ملزومات به شهروندان است. 480 باغی تولید کنندگان تعاونی بازاریابی و پردازش جامعه (Hopcoms) مشغول به کار هستند. موبایل Hopcoms شده است فشرده به خدمات و نیز کار,” او اضافه شده است.

دولت آماده است تا به همکاری و حمایت از تمام تلاش های نمایندگان انتخاب می شوند. در این دیدار چند نمایندگان شکایت کرده است که غیر جیره cardholders در حال گرفتن ملزومات است. و گفت که آنها باید ترتیبات ساخته شده برای عرضه foodgrains به این زیادی با بسیاری از آنها از کشورهای دیگر.

وزیر دستور مقامات به اقدامات و ارائه کمک و ملزومات نابسامان کارگران و پیشنهاد برای محدود کردن جنبش مردم است. “ما تصمیم به صدور هشدار دقیق به بیمارستان های خصوصی که بسته شده یا نه, درمان بیماران,” او گفت:.

روشن بسته شدن ایندیرا غذاخوری ارشد وزیر گفت: “ما را متوقف کرده اند ایندیرا غذاخوری عرضه زیرا این تاسیسات در حال سوء استفاده. اجازه دهید ما صبر کنید; ما را به آن بازگرداند و اگر این وضعیت خواسته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im