Covid-19: Karnataka گزارش سوم مرگ و هفت مورد جدید

هفت جدید کروناویروس موارد تشخیص داده شده اند در کارناتاکا در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 62. دولت تا کنون شاهد سه مورد مرگ در حالی که سه مرخص شده از خانه شده است.

همانطور که در کارناتاکا دولت در اواسط روز رسانی 60-سال-مرد ساکن تومکور منطقه سفر کرده بود به دهلی نو با قطار در مارس 13. او در صبح روز جمعه در تعیین بیمارستان در تومکور. 24 معرض خطر اولیه مخاطبین اند ترسیم شده است که 13 جدا شده اند که در تعیین بیمارستان. هشت نفر از آنها آزمایش شده اند و منفی سه نفر هستند که مراقبت های بهداشتی حرفه ای شده اند خانه-قرنطینه.

در میان کسانی که مورد آزمایش قرار positve 10 ماهه نر کودک از Dakshina کانادا. کودک بدون سابقه سفر به COVID-19 کشورها را تحت تاثیر قرار و جدا شده در یک تعیین شده در بیمارستان. طبق تحقیقات مقدماتی کودک در نظر گرفته شد به کرالا توسط اعضای خانواده خود را. این تحقیقات مفصلی تحت فرآیند و شش اولیه مخاطبین اند ترسیم شده است و در قرنطینه.

در اینجا برخی از جزئیات موارد دیگر:

1. A 20-year-old male مقیم بنگلور, با سابقه سفر به کلمبو وارد هند در آوریل 15. او جدا شده است در تعیین بیمارستان در بنگلور.

2. 25-year-old female مقیم بنگلور, با سابقه سفر به لندن وارد هند در مارس 18. او جدا شده است در تعیین بیمارستان در بنگلور.

3. 35 سال زن مقیم بنگلور که یک تماس از P25 (خدمتکار خانه). او جدا شده است در تعیین بیمارستان در بنگلور.

4. A 33-year-old female مقیم بنگلور که یک تماس از P25 (خدمتکار خانه). او جدا شده است در تعیین بیمارستان در بنگلور.

4. 22-سال-مرد ساکن Uttara کانادا با سابقه مسافرت به دبی. او جدا شده است در تعیین بیمارستان در Uttara کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de