Covid-19: کارناتاکا دولت وی رونمایی 345 چک پست در بنگلور

کارناتاکا دولت بنا 345 چک پست در بنگلور و بیش از 500 در کل کشور برای محدود کردن حرکت وسایل نقلیه و مردم به بررسی گسترش Coronavirus.

وزیر B S Yediyurappa گفت: “مستند ادامه خواهد داد اما با دقیق تر هنجارهای. این است که به دلیل نگرانی از افزایش موارد و ویروس احتمالا ورود به سطح جامعه در مناطق روستایی و نیمه شهری است. چک-پست ها در بنگلور و در منطقه است که در این ورزش است.”

های جزئیات مورد بحث در این ویدئو کنفرانس برگزار شده توسط نخست وزیر با رئیس وزرای Yediyurappa گفت: “نخست وزیر ابراز نگرانی و قدردانی از اقدامات انجام شده توسط دولت برای مهر و موم کردن نقاط و تنها موفقیت از آن ما مبارزه متحد است.”

نخست وزیر به ما گفت: “ما باید سازش قفل پایین و ما دریافت بسیاری از پیشنهادات برای گسترش آن توسط 15 روز دیگر. پس از آن ما خواهد استراحت قفل کردن در درجه شیوه است.”

“کارناتاکا ادامه خواهد داد قفل کردن اقدامات برای 15 روز دیگر. اما ما منتظر دستورالعمل از مرکز در قفل پایین مشخصات” Yediyurappa اضافه شده است.

مدیریت بالینی

کشور تجمعی نرخ رشد بیماران آمده است را از 28 درصد به 14 درصد به دلیل مستند و اقدامات دیگر. وزیر گفت: متحده توصیه می شد برای تمرکز بیشتر بر مدیریت بالینی بیماران.

این مرکز شناسایی 142 hotpots در کشور است. “نخست وزیر کارگردانی کرده است ما برای مدیریت این نقاط. او مطمئن است به ارائه تعداد کافی از PPE کیت و سایر چرخ دنده محافظ. پس از 15 آوریل جایگزین هر روز ما دو لاخ ماسک و 2.84 لاخ PPE توزیع” گفت: Yediyurappa.”

در آزمایشگاه تست در کشور و نخست وزیر وجود دارد گفت: در حال حاضر 220 آزمایشگاه برای تست و نمونه در حال حاضر در حال انجام 15,000 آزمون روزانه است. تعداد آزمایشگاه خواهد بود افزایش به 300 آوریل 30 و مرکز در نظر دارد برای افزایش تعداد آزمایشات به یک لاخ در روز 31 مه” وزیر گفت.

“نخست وزیر همچنین اظهار داشت که کشورهای به رایگان اقدام به راه اندازی آزمایشگاه با تایید از ICMR,” او اضافه شده است.

گردهمایی بزرگ

در این نشست اتحادیه خانه وزیر پیشنهادی متحده برای به حداقل رساندن زیادی gatheringat سبزی بازار. “در کارناتاکا ما در حال حاضر اجرا آن را کارآمد” رئیس وزیران گفت.

صفحه اصلی وزیر نیز به کارگردانی متحده برای اجرای سرکوب اقدامات بیشتر stringently به طوری که این ویروس می تواند موجود باشد و حذف شود.

نخست وزیر در سخنرانی خود پیشنهاد به رئیس وزرا را به هر گونه تصمیم گیری ارسال و بازگشت کارگران مهاجر به روستاهای خود. در این نقطه در زمان ایجاد کرد مردم باید محافظت شده از هر گونه عفونت.

در فعالیت های ماهیگیری در عمده کشورهای نخست وزیر گفته متحده به بازگرداندن ماهیگیری و پردازش ماهی عملکرد. Yediyurappa گفت: “این خواهد بود که عمده برای کمک به مردم در مناطق ساحلی به خصوص Udupi, Uttara کانادا و Dakshina کانادا.”

کالاهای اساسی

در کالاهای اساسی به فروش می رسد در قیمت های بالاتر هر دو نخست وزیر و وزیر دستور رئیس جمهوری به اقدامات سخت و جلوگیری از احتکار کالا و بازار سیاه فعالیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de