COVID-19: Kalyan مرد که تست مثبت با حضور عروسی در آمد و در تماس با بیش از 1000 نفر گزارش می گوید

Coronavirus Scare, COVID-19, Wuhan, China, highly infectious disease, World Health Organization, WHO, travel ban, Insurance Regulatory and Development Authority of India, IRDAI, Clinikk Healthcare, Coronavirus Support Plan, dedicated protection plan against COVID-19 Coronavirusمرد سفر به سولاپور در Hutatma بیان به حضور نسبی عروسی.

یک Kalyan resident که آزمایش مثبت پس از بازگشت از ایالات متحده اعتقاد بر این است که در تماس با بیش از 1000 نفر است. مردی که آمده بود بازگشت از U. S در مارس 6 با حضور در یک عروسی در سولاپور پس از سفر با قطار HT گزارش شده است. دستگیری این امکان را از جامعه گسترش ویروس کالیان و کلیان دامبیولی Municipal Corporation (KDMC) باید با تشکیل تیم های ویژه برای ردیابی افرادی که اعتقاد به آمدن به تماس با مرد. تا کنون عملیات جستجو را نمی ترسیم هر یک از افرادی که COVID-19 علائم مانند.

در 6 مارس را روز او وارد شده از ایالات متحده, مرد سفر به سولاپور در Hutatma بیان به حضور نسبی عروسی. تمام مسافرانی که سفر در مجاورت مرد در حال ترسیم. با کمک برنامه ریزی مسیر قطار آن نیز متوقف می شود در پونا در طول سفر مقامات مطلع پونا پلیس برای ردیابی مسافران که سوار همان مربی در آن روز. پس از بازگشت از عروسی مرد شروع به نشان دادن علائم COVID-19 مارس 9. همسر و دخترش را نیز آزمایش مثبت است. این مرد در حال حاضر تحت قرنطینه و تحت درمان در Kasturba بیمارستان در بمبئی.

اخبار مرتبط

یک نامه صادر شده توسط KDMC مدنی سلامت کارکنان سر Raju Lavangare به خواست مقامات به ردیابی تمام مهمانان که تا به حال با حضور عروسی در سولاپور و همچنین راننده تاکسی بود که تقبل قایق از آب عبور مرد HT گزارش شده است. ده تیم های ویژه از پنج عضو هر یک نیز تشکیل شده توسط دولت برای ردیابی تمام مخاطبین منطقه جمع آوری سولاپور Milind Shambhark بیان شد که توسط HT. یک لیست جامع آماده خواهد شد از جمله ممکن است تمام اطلاعات تماس و هر کس می خواهد آزمایش او اضافه شده است. تا کنون هیچ فرد نشان داده است هر گونه نشانه ای از ویروس ها و عملیات هنوز هم در جریان است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>