COVID-19: سرخپوستان در ایران در انتظار نوبت خود را پس از هند تخلیه مردم از چین و ژاپن

حدود 300 دانش آموزان هندی به رشته در ایران سرمایه های ملی تهران به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس شعله ور اندازی کشور است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) آمار و ارقام رسمی از مارس 2, مرگ و میر در ایران است و مشخصی به 54 در حالی که بیش از 970 نفر آلوده باقی می ماند.

Abis یک دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی تهران (TUMS) که شد از بنگلور گفت: “ترس و وحشت در میان دانش آموزان را در زمانی که ایران لغو تمام پروازهای مستقیم –از جمله شرکت هواپیمائی ماهان و ایران ایر به هند است. دانش آموزان آغاز شده ناجور به عنوان هیچ راهی برای بازگشت به خانه. وحشت کردم و تشدید زمانی که ایران اعلام کرد یک بهداشت و درمان اضطراری و تعداد موارد رز با گذشت هر ساعت.” او افزود که تا کنون هیچ دانشجوی هندی در ایران اعلام شده است مثبت.

دانشجوی دیگری از دانشگاه علوم پزشکی تهران به نام اویس Sidique گفت: “این وضعیت باقی می ماند هرج و مرج به عنوان تعدادی از موارد در ایران را افزایش می دهد. از مردم خواسته شده است به اقدامات احتیاطی. با توجه به نامعلوم تعطیل از پروازهای ما نمی دانیم که زمانی که ما برای رفتن به خانه.”

Sidique گفت BusinessLine که دانشگاه ارائه مواد غذایی و دیگر نیازهای اساسی در خوابگاه. مقامات ایرانی نیز گرفته شده جزئیات از دانشجویان خارجی به طوری که آنها می توانید روش مربوطه سفارتخانه ها به صورت هوایی.

پاسخ از دولت

در حالی که اویس با صبر و حوصله منتظر تخلیه خانواده اش در هند باقی مانده اضطراب و نگرانی است. سوال تاخیر در روند اویس’ برادر Rayees گفت: “ما نگران فرزندان ما. دولت هند است و نه گرفتن آن را به طور جدی آنها کار نمی کند و در راه آنها کار می کرد در حالی که تخلیه مردم از چین است. این عجیب و غریب است من امیدوارم که فرزندان ما نخواهد بود قربانیان سیاست است.”

Rayees گفت BusinessLine که اویس است که در تماس مداوم با سفارت هند در تهران اما تا کنون آنها داده اند و نه او هر پاسخ مثبت. “از گذشته یک هفته از سفارت هند است گفت: ما در تلاش هستند” گفت: Rayees.

اما مقامات هندی اطمینان داده اند که آنها در مذاکرات با ایران و دانشجویان به زودی airlifted. امور خارجی وزیر S Jaishankar در توئیتر خود نوشت: “کار بر روی این موضوع از سرخپوستان در ایران اشتیاق زیادی برای بازگشت به علت #COVID19. ما در حال همکاری با مقامات ایرانی برای راه اندازی یک فرآیند غربالگری برای بازگشت از هند است.”

چین تخلیه

ماه گذشته هند airlifted حدود 647 دانش آموزان از چین در ووهان مرکز از این بیماری همه گیر. هند همچنین تخلیه دانش آموزان از مالدیو و بنگلادش Srilanka و دیگر کشورهای همسایه پس از اخذ مجوز از چین است. هفته گذشته هند تخلیه 119 سرخپوستان و پنج تبعه سریلانکا و نپال و آفریقای جنوبی و پرو از ژاپن در توکیو.

در ضمن اتباع هند در ایران هنوز هم نگاه کنید به وزارت به آغاز روند تخلیه. جدا از دانش آموزان حدود 400 فیشر نیز تماس سفارت هند در ایران برای سریع تخلیه روند.

ماهیگیران و تا به حال ساخته شده یک ویدیو و آپلود در رسانه های اجتماعی. با توجه به تصویری, 23 ماهیگیران را دیده بودند در یک فضای کوچک با متناوب دسترسی به آب و مواد غذایی است. آنها در حال حاضر به تسلیم در طرح کالبدی منطقه عسلويه در استان بوشهر ایران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de