Covid-19: هند ثبت 19,459 جدید موارد 380 مرگ و میر

تعداد موارد فعال می ایستد در 2,10,120 در حالی که 3,21,722 مردم را بهبود

یک روز سنبله از 19,459 Covid-19 موارد در زمان هند شمارش به 5,48,318 روز دوشنبه در حالی که شمار کشته شدگان صعود به 16,475 با 380 جدید تلفات با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت داده است.

این ششمین روز متوالی است که عفونت کروناویروس که با افزایش بیش از 15 ، 000. این کشور شاهد افزایش 3,57,783 عفونت از ژوئن 1 تا تاریخ.

تعداد موارد فعال می ایستد در 2,10,120 در حالی که 3,21,722 مردم بهبود یافته اند و یک بیمار به مهاجرت با توجه به داده های به روز شده. “بنابراین در اطراف 58.67 درصد از بیماران بهبود یافته اند تا کنون” یک مقام رسمی گفت.

تعداد موارد تایید شده شامل خارجی ها.

منتشر شده در


29 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *