Covid-19: هند نیاز به سه برابر طرح نجات از دولت تنظیم کننده می گوید HDFC Bank رئیس

پوری گفت: در این مدت از Covid ناشی از مستندات می تواند طیف وسیعی از سه تا نه ماه. (عکس: رویترز)

HDFC Bank, مدیر عامل Aditya پوری در روز دوشنبه به دنبال کاستن از نگرانی در مورد بانک کیفیت دارایی ها و خطرات ناشی از گسترش این رمان coronavirus. پوری گفت که گسترش Covid-19 باید دیده می شود به عنوان یک بحران بیولوژیکی و نه مالی یکی. تمرکز باید بر است و دولت در این عمل به پهن کردن منحنی. ابتدا مستندات منجر به ورود وجه نقد
مسائل مربوط به شرکت. برای کاهش تاثیر او به دنبال یک سه گانه طرح نجات از دولت و رگولاتور – تحمل بار-وام تشخیص خارج از نوبت به کاهش نرخ و محرک های مالی.

پوری گفت: در این مدت از Covid ناشی از مستندات می تواند طیف وسیعی از سه تا نه ماه. “این می تواند کوتاه تر از هر بحران دیگر. من نمی گویم آن خواهید بود سه ماه شش ماه نه ماه, اما آنها (پزشکان) باید جدا مولکول و آزمون هستند. پس از آن می تواند شش تا نه ماه,” او گفت:. در ضمن شرکت در هند خواهد دست و پنجه نرم کردن با جریان نقدی-بر اساس مسائل و دارایی به رسمیت شناختن هنجارهای را باید آرام نفع یک ارزیابی مبتنی بر شناسایی از استرس به جای یک حکومت مبتنی بر سیستم پوری گفت.

اخبار مرتبط

در این پولی کنار او توصیه می شود غیر سنتی کاهش نرخ به طوری که بازده به درستی نگهداری و سیستم اطمینان که RBI مایل به جلو و از همه متوقف می شود. “ما به وضوح آمده با تحمل در سراسر طول و عرض زیرا جریان نقدی تقریبا تمام شرکت های تحت تاثیر قرار خواهد شد اگر ما با مستند” پوری گفت.

در مالی طرف هم پوری خواست برای گسترش اشاره به این که زمانی که دولت فعلی در زمان بیش از این کسری مالی در 5.8 درصد از محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) و در حال حاضر بحران بود و هیچ جا در چشم. پایین هرم خواهد نیاز به پول بودن ساخته شده و دسترسی به آنها به عنوان آنها خواهد بود بسیاری نهفته است.

“بنابراین ما باید به جلو و از همه متوقف می شود مطمئن شوید آنچه را که لازم است برای کاهش این مسائل با روزانه-دستمزد کارگران و شرکت ها و مطمئن شوید که ما صرف به اندازه کافی آماده برای بهداشت و درمان ما قرار داده و در آنجا از یک محرک به عنوان ما می توانیم. پس از آن ما زندگی می کنند به مبارزه با یک روز دیگر” او اضافه شده است.

در همان زمان پوری خواسته برای بخش روستایی به محافظت از گسترش شیوع ویروسی به این بخش شده است نشان دادن نشانه هایی از بهبود با خوب ربیع محصول مشغول به کار در آن را به نفع.
HDFC Bank نبرد آماده برای مقابله با این نتیجه در جریان مسائل مربوط به طبیعت از نمونه کارها وام خود باعث کمتر آسیب پذیر است. علاوه بر این, آن همچنین نشستن بر نقدینگی به ارزش 5 میلیارد دلار.

هشتاد درصد از بانک های عمده فروشی وام به AA و بالاتر-دارای شرکت و قرار گرفتن در معرض آن است که گسترش بیش از 150 بخش است. این بانک در مواجهه با امور مالی شرکت ها محدود به افراد متعلق به بانک و یا بسیار بزرگ خانه های سازمانی. “در یکی از آخرین ماه ما رفته اند از طریق کل ما در معرض قرار گرفتن با دندان شانه هر دو شرکت های بزرگ و خرده فروشی برای دیدن آنچه که تاثیر و حساسیت. به دنبال آن است ندارد نگران کننده برای ما” پوری گفت.

سفید-یقه کارگران که تشکیل 75 درصد از HDFC Bank خرده فروشی نا امن کتاب ممکن است یک ضربه تنها در صورتی که بحران تبدیل به یک کار طولانی مدت یکی پوری گفت. “برخی (شرکت) خواهد بود نهفته است. (پایگاه ما است) سفید-یقه کارکنان شرکت که باید به یک ” یک “امتیاز” او گفت:. HDFC سهام بانک به پایان رسید در `770.50, 12.68% پایین تر از قبلی خود را در BSE

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>