Covid-19: هند یک لاخ بیشتر بهبود موارد از فعال آنهایی که

هند بیش 1.11 لاخ بیشتر بهبود Covid-19 بيمار از کسانی که به طور فعال آلوده, وزارت بهداشت و رفاه خانواده اعلام کرده است.

به عنوان در تاریخ 29 ژوئن وجود دارد 5,48,318 کل Covid-19 نفر در هند که 3,21,723 بهبود یافته اند. یکی دیگر از 16,475 نفر فوت کرده اند در حالی که یک بیمار به آمریکا مهاجرت کرد. این به این معنی وجود دارد 2,10,119 فعالانه موارد آلوده در کشور است. تفاوت بین کسانی که به بهبود و کسانی که به طور فعال آلوده در حال حاضر در 1,11,604 — بیشتر بیماران بهبود یافته اند از درد و رنج فعال است. به طور فعال به بیماران آلوده کسانی هستند که قادر به گسترش عفونت است.

همچنین عفونت های جدید باید مشخصی در 24 ساعت گذشته با 19,459 موارد اضافه شده در سراسر هند از 28 ژوئن تا 29 ژوئن.

هر روز بیش از 2,00,000 نمونه آزمایش شده از شورای تحقیقات پزشکی هند گفته است. نمونه تست شده در 24 ساعت گذشته بود در 2,31,095. تعداد کل نمونه های آزمایش به عنوان در تاریخ است 82,27,802.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *