Covid-19 در اسرائیل: PM نتانیاهو از دوم مستند

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل هشدار داد که اسرائیل ممکن است مجبور به تجدید آن مستند پس از موج در coronavirus موارد است.

“ما باید صاف منحنی در حال حاضر. اگر ما تغییر رفتار ما بلافاصله شروع به پوشیدن ماسک و نگه داشتن یک فاصله از یکدیگر مستندات باز خواهد گشت. هیچ یک از ما می خواهند که” نتانیاهو گفت: در آغاز روزهای یکشنبه هفتگی کابینه جلسه.

نتانیاهو گفت: او را با برگزاری نشست وزرا در روز دوشنبه برای تصمیم گیری چه مراحلی باید انجام شود. بیش از 20 ، 000 مورد از coronavirus تایید شده است در اسرائیل از جمله بیش از 300 مرگ و میر. تعداد موارد به طور پیوسته افزایش یافته است و از کمتر از 17,000 یک ماه پیش پس از محدودیت به طور قابل توجهی کاسته و بسیاری از مردم نادیده گرفته و دستورالعمل ها را به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله.

در حالی که تعداد مرگ و میر است spiraled نتانیاهو گفت که پیش بینی او بیش از آخر هفته همه سخت بدون دادن جزئیات بیشتر.

وزارت بهداشت دستور مدیران بیمارستان در یک نامه فرستاده شده به آنها را در روز یکشنبه آماده می شود برای بازگشایی coronavirus بخش بلافاصله در صورت لزوم. این وزارت همچنین خواسته بيمارستان به روز کردن حفاظت شخصی دستورالعمل به کارکنان پزشکی اشاره کرد که علاوه بر افزایش تعداد coronavirus موارد شده است وجود دارد افزایش در تعداد پرسنل که در قرنطینه به علت قرار گرفتن در معرض به بیماران آلوده.

محتاط بازگشایی

نتانیاهو گفت: در پایان هفته گذشته که او را هر بیشتر بازگشایی اقتصاد کشور در مکث. هنوز هم این کشور برنامه ریزی شده است به راه اندازی مجدد قطار خدمات در روز دوشنبه و اجازه می دهد تا رویدادهای فرهنگی با مخاطبان به عنوان بسیاری از 250 به جلو بروید.

تل آویو بورس اوراق بهادار معیار TA-35 شاخص کاهش یافته و به میزان 2.5% در روز پنج شنبه به پایین ترین سطح خود از اواسط ماه مه. در حالی که اقتصاد اسرائیل ادامه دارد به بهبود نشانه هایی وجود دارد ارتجاعی است که باعث کاهش ارزش Meitav داش کارگزاری اقتصاددان ارشد الکس Zabezhinsky گفت: در یک گزارش به مشتریان.

در برابر پس زمینه از وضعیت سلامت و اثر آن بر فعالیت های اقتصادی همراه با خطرات دیگر توصیه می کنیم متوسط و پایین قرار گرفتن در معرض سهام, Zabezhinsky گفت: در این گزارش نیز با اشاره به بازارهای جهانی است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *