Covid-19 تاثیر: مرزهای محدودیت مختل مزرعه, مواد غذایی, زنجیره تامین

این سرکوب اعمال شده توسط دولت در کنترل گسترش مخوف Covid-19 انداخته است agri-زنجیره تامین در حالت بی نظمی. کشاورزی-بازار شروع کرده اند داونینگ کرکره خود را برای فعالیت های تجاری و انتظار می رود به ماندن در بسته تا پایان این ماه.

این نهفته است نقطه تجاری از foodgrains و دیگر agri-کالاها در این بازار که در آن ورود باید به رقیق کردن با کشاورزان مردد به بازدید از بازار است.

در گجرات بسیاری از APMCs بسته هستند تا آوریل 2 و ورود فصلی کالاها مانند گندم chana گشنیز و خردل را به توقف آمده است. “ما به طور معمول خاموش شدن در APMCs از مارس 25 برای ما حساب سالانه بسته اما در این سال ما را بسته اند از اوایل مارس 21 با توجه به virus تهدید. ورود به حالت تعلیق تا آوریل 2 و وجود خواهد داشت هیچ مزایده برای هر کالا” گفت: Atul Kamani, رئيس جمهور از APMC عوامل کمیسیون انجمن در راجکوت.

این واشی APMC بازار بزرگتر ایمنی معامله گران و کمیسیون عوامل بسته باقی می ماند تا 31 مارس است. “ما در جلسه امروز که در آن تصمیم گرفته شد که بازار بسته باقی خواهد ماند تا 31 مارس است. این است که به دلیل وجود تهدید جامعه انتقال ویروس است. ما در حال نگه داشتن سبزیجات در بازار, باز, برای یک روز در روز سه شنبه و پس از آن نیز بسته باقی می ماند” گفت: Ashok Valunj سابق مدیر واشی APMC. اما Valunj روشن است که وجود دارد هیچ محدودیتی در این کشاورزان به فروش محصولات خود را به طور مستقیم به خریداران.

تدارکات موانع

میوه ها و سبزیجات (F&V) شده اند معاف از مستند در بسیاری از کشورهای. اما غالب سردرگمی و هرج و مرج در بخش تدارکات دیده می شود تأثیر جنبش از تولید که به نوبه خود می تواند کوچک تجهیزات به مراکز مصرف و در نتیجه افزایش قیمت در روزهای آینده.

“اگر F&V, معاف است, زمین واقعیت متفاوت است. برداشت و بسته بندی و حمل و نقل تبدیل به یک مشکل بزرگ با توجه به سرکوب جنبش مردم” گفت: Pankaj Khandelwal از INI مزارع.

“حتی اگر تولید و برداشت و حمل وجود دارد عدم اطمینان بیش از محموله رسیدن به مقصد مورد نظر. ما شنیدن از حمل و نقل است که رانندگان — تحت فشار از خانواده های خود و با توجه به شرایط زمین مانند عدم دسترسی به مواد غذایی و مکرر چک و صف های طولانی در مرزهای دولتی — را رها وسایل نقلیه خود را. به عنوان یک نتیجه, ما گفتن کشاورزان به تاخیر در برداشت محصول خود را به عنوان آنجا که ممکن است” Khandelwal گفت.

بیشتر دولت نیاز به بیرون آمدن با یک راه حل برای اطمینان از صاف عبور برای F&V وسایل نقلیه با برقراری ارتباط با مردم بر روی زمین در مورد معاف دسته او اضافه شده است. در دهلی Azadpur مندی باز بود امروز. “آن کار خواهد کرد فردا نیز. اما من نمی توانم بگویم برای چه مدت. مثل اکثر مردم معامله گران و کارگران هم بسیار نگران به خطر Covid-19 عفونت بسیار واقعی” گفت: Rajinder Sharma, یک معامله گر گفت.

“اگر دولت دهلی نو می خواهد آن را به عملکرد آن باید مقررات را برای sanitising محل و حتی اعلام کرد اگر چیزی اتفاق می افتد به هر کسی که آن را جبران فرد خانواده است. چنین چیزهایی می انداختنش برخی از اعتماد به نفس به کارگران کاملا ترسیده” شارما گفت.

در بنگلور بازار باقی خواهد ماند و باز روز سه شنبه در حساب Ugadi جشنواره خواهد بود و تعطیل از شنبه تا پایان ماه. “خرده فروشان و فروشنده باید مجهز به اندازه کافی برای مراقبت از منابع برای چند هفته آینده” گفت: RC Lahoti از Foodgrains معامله گران انجمن.

(با ورودی از T V Jayan در

دهلی نو)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de