COVID-19 تاثیر: گردشگری بین المللی سخت ترین ضربه را به شیرجه رفتن تا 30% می گوید: سازمان ملل متحد

"Tourism is among the hardest hit of all economic sectors," the body's secretary general, Zurab Pololikashvili, said in the statement, adding "it is clear" that millions of jobs within the sector are at risk of being lost.“گردشگری در میان سخت ترین ضربه از تمام بخش های اقتصادی” بدن دبیر کل زوراب Pololikashvili گفت: در این بیانیه اضافه کرد “روشن است” که میلیون ها شغل در این بخش هستند در خطر از دست داد.

تعداد بین المللی ورود توریست توسط 20-30 درصد در سال 2020 با توجه به این رمان coronavirus قرار دادن میلیون ها شغل در معرض خطر سازمان جهانی جهانگردی روز جمعه گفت.

این اصلاح به شدت کمتر پیش بینی شده در اوایل این ماه از کاهش فقط 1.0-3.0 درصد است.

اخبار مرتبط

کاهش ورود منجر به برآورد از دست دادن $را 300-450 میلیارد دلار در گردشگری بین المللی رسید و تقریبا یک سوم از 1.5 تریلیون دلار تولید شده در 2019 در مادرید مستقر در سازمان ملل متحد بدن در بیانیه ای گفت.

“گردشگری در میان سخت ترین ضربه از تمام بخش های اقتصادی” بدن دبیر کل زوراب Pololikashvili گفت: در این بیانیه اضافه کرد “روشن است” که میلیون ها شغل در این بخش هستند در خطر از دست داد.

UNWTO اشاره کرد که گردشگری بین المللی واردان کاهش یافته 4.0 درصد در سال 2009 در طول بحران اقتصادی جهانی و تنها 0.4 درصد در سال 2003 پس از شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) که به کشته شدن 774 نفر در سراسر جهان.

بدن پیش بینی کرده بود در ابتدای سال که گردشگری بین المللی خواهد رشد 3.0-4.0 درصد اما در مارس 6 آن تجدید نظر پیش بینی خود را با توجه به رشد گسترش COVID-19 و به جای پیش بینی کاهش 1.0-3.0 درصد است.

از آنجا که پیش بینی و تجدید نظر و حتی بیشتر ملت ها تحمیل کرده اند محدودیت های مسافرتی و بیشتر پروازها قطع شده است که دولت ها در سراسر جهان تقلا برای جلوگیری از گسترش این بیماری که تاکنون بیش از 23,000 زندگی در سراسر جهان است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>