COVID-19 تاثیر: فرانسه عنوان بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم می گوید: وزیر

"It's an indication of the amplitude of the economic shock we're facing," he said.“این نشانه ای از دامنه شوک اقتصادی با آن مواجه هستیم” او گفت:.

فرانسه است که به احتمال زیاد برای دیدن آن عمیق ترین رکود اقتصادی پس از پایان جنگ جهانی دوم در این سال به دلیل coronavirus بحران مالی وزیر Bruno Le Maire روز دوشنبه هشدار داد.

“بدترین رشد رقم در فرانسه از سال 1945 بود -2.2 درصد در سال 2009 پس از بحران مالی سال 2008 است. ما احتمالا می تواند بسیار فراتر از -2.2 درصد” در این سال, Le Maire گفت پانل مجلس سنا.

اخبار مرتبط

“این نشانه ای از دامنه شوک اقتصادی با آن مواجه هستیم” او گفت:.

فرانسه اعمال شده در سراسر کشور stay-at-home منظور از مارس 17 پس از بستن همه غیر ضروری کسب و کار. مقامات گفته اند که این مستند را حداقل تا 15 آوریل است.

دفتر آمار Insee گفت: در ماه گذشته که مستند به کاهش کلی فعالیت های اقتصادی با 35 درصد و تخمین زده می شود در هر ماه از خاموش شدن را کاهش سالانه GPD توسط سه درصد است.

خدمات صنایع سنگین و ساخت و ساز همه بزرگ بازدید Insee گفت: به عنوان کارخانه های در حال تعطیل و تنها تعداد انگشت شماری از بخش های کسب و کار مانند سوپر مارکت ها و داروخانه ها باز باقی می ماند.

موجی از رنگ آبی تراشه شرکت های خود را ترک کرده اند سودآوری اهداف برای سال, در حالی که کارفرمایان هشدار داده اند که صدها نفر از شرکت های کوچکتر و مغازه ها در خطر ورشکستگی است.

دولت متعهد شده است 45 میلیارد یورو (تومان 49 میلیارد دلار) در ضمانت وام و کمک های دیگر برای کمک به شرکت از طریق بحران است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de