Covid-19: IKEA بسته حیدرآباد فروشگاه

سوئد تجهیز خانه (persian) خرده فروش IKEA بسته شده است آن حیدرآباد فروشگاه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus.

در ارتباط به مشتریان خود Ikea گفت: “در بهره ایمنی مشتریان و همکاران ما به طور موقت بسته شدن IKEA در حیدرآباد فروشگاه به صورت عمومی با اثر از 20 مارس 3 بعد از ظهر تا اطلاع ثانوی.”

“اگر شما در حیدرآباد و بمبئی و یا پونا شما هنوز هم می تواند ادامه خرید در IKEA.در” آن گفت: “با تشکر از شما برای صبر و درک. ما آرزو می کنم برای شما و خانواده خود را به ماندن قوی و سالم در طول این زمان.”

“این فوق العاده ای بار و همانطور که می دانید این وضعیت با Covid-19 همچنان به تکامل روز به روز. ما اولویت مطلق است و حصول اطمینان از سلامت و ایمنی مشتریان و کارگران شرکت” IKEA مدیر عامل پیتر Betzel نوشت: در یک ارتباط به مشتریان. “ما شده اند گوش دادن به توصیه های دولت هند ارشاد از ما جهانی و مشتری و همکار بازخورد. ما گرفته اند و روز به روز و ساعت-توسط-ساعت رویکرد در حال تحول ما ارزیابی و تصمیم گیری به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود. ما در حال بررسی و تصمیم گیری بر اساس شرایط محلی.

همه همکاران ما در دفاتر خدمات در حال حاضر در حال کار از خانه امن ما IKEA کشور عملیات و انتقادی قابلیت های. ما از همه همکاران ما در Navi Mumbai IKEA فروشگاه ساخت که وابسته به حمل و نقل عمومی به محل کار از خانه و ما را در ادامه این گفت و گو در مورد چگونه برای محافظت از کارگران شرکت رفاه در حالی که قادر می سازد کار ما و جاه طلبی های خود ادامه می دهند.”

“در سطح جهانی به تاریخ IKEA اعلام کرده است فروشگاه به طور موقت بسته شدن در به شدت نهفته کشورها از جمله اتریش, بلژیک, کانادا, کرواسی, جمهوری چک, دانمارک, آلمان, ایتالیا, فرانسه, هلند, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسپانیا و سوئیس و ایالات متحده” Betzel گفت. “با این وضعیت در سراسر چین در حال حاضر به آرامی بهبود IKEA فروشگاه در چین هستند که به تدریج بازگشایی و خرید آنلاین همچنان به شدت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>