Covid-19: چگونه ” شهروند داوطلب کمک چنای ‘رام’ ویروس گسترش

“همه خوب در خانه؟” این استاندارد سوال که Sridhar*, کالج, دانشجو, شده است, درخواست مردم در Nanganallur بیش از سه ماه گذشته است. هدف این است که به بررسی کنید اگر هر کسی هر گونه Covid-19 علائم سرفه و تب یا گلو درد.

Sridhar یکی از 17,000 دانشجویان فارغ التحصیلان و بعد از استخدام فارغ التحصیلان به عنوان ‘موقت’ داوطلبان توسط بیشتر شرکت چنای (GCC) را به نگه داشتن یک شب زنده داری در آن شهروندان به عنوان بخشی از آن Covid-19 مهار استراتژی است.

در واقع شدید استراتژی مهار با کمک از این داوطلبان به نظر می رسد به کمک کرده اند — تعداد روزانه عفونت آمد به 1,216 روز پنج شنبه از اوج 2,393 10 روز پیش.

“من شروع روز در ساعت 7 صبح و پایان 2 ساعت” گفت: Sridhar که پوشش تقریبا 100 خانه در هر روز است. داوطلبان با ارائه کارت شناسایی توسط شورای همکاری خلیج فارس و حمل حرارتی اسکنر و صترلزرس او اضافه شده است.

وجود حدود 29,000 خیابان در شهر و هر داوطلب اختصاص داده است سه یا چهار خیابان ها بسته به اندازه منطقه.

در حالی که 12,000 داوطلبان درگیر هستند در هر روز درب-به-درب مبارزات برای تشخیص ویروس در اوایل حدود 4000 داوطلب کمک به مردم در خانه قرنطینه و جداسازی و دیگر 1000 تله داوطلبان درگیر هستند در تماس با ردیابی و همچنین کمک به کسانی که در خانه قرنطینه گفت: Sridhar.

داوطلبان پرداخت می شود ₹500 در هر روز گفت: شورای همکاری خلیج فارس کمیسر G Prakash. عمل آنها به عنوان یک پل قوی در سطح زمین و نقش مهمی در مهار این ویروس گسترش او گفت BusinessLineاضافه کرد که تشخیص زود هنگام باعث بهبود نتایج بالینی و مانع از گسترش بیشتر این ویروس.

پس از بررسی داوطلبان نیاز به وارد کردن داده ها در یک پورتال با LatLong یک جغرافیایی ابزار برای هر خانه. اگر هر گونه علائم گزارش back-end تیم میدارد تا اطلاعات و پرسنل شورای همکاری خلیج فارس فرستاده می شوند با یک وسیله نقلیه به بیمار مشکوک به نزدیکترین تب اردوگاه برای تست گفت: Prakash.

در سه ماه گذشته نزدیک به نه لاخ خانه مورد بررسی قرار گرفته است و تقریبا 75,000 افراد با داشتن یک یا بیشتر از علائم. در مورد 68,000 افراد بهبود یافته اند و تقریبا 6,300 مردم در حال نظارت گفت: شورای همکاری خلیج فارس, صدای جیر جیر.

تمرکز داوطلبان

یکی دیگر از 4000 داوطلب بخشی از تمرکز – دوست Covid شهروند تحت نظارت است. تمرکز داوطلبان توزیع شده در 200 بخش در سراسر مناطق 15 برای نظارت بر کسانی که در زیر صفحه اصلی قرنطینه و جداسازی. این شامل بیماران و همچنین عودت کنندگان از خارج از کشور.

Prakash گفت: تمرکز داوطلبان را بازدید از خانه های تحت قرنطینه در حوزه های قضایی خود را سه بار در روز به اطمینان حاصل شود که افراد را نقض پروتکل قرنطینه و تمام اقلام ضروری مانند مواد غذایی و داروهای ارائه شده به آنها است. “در هند صفحه اصلی-به-صفحه اصلی بررسی و هماهنگی است که در حال حاضر در حال انجام تنها در چنای شهر,” او اضافه شده است.

با عفونت گسترش سریع در این مناطق برخی از جمع آوری باید به دنبال توصیه به تکرار این موفقیت مهار استراتژی به دنبال آن در چنای با کمک هزاران نفر از داوطلبان گفت: Prakash.

اما به عنوان یک داوطلب است به دور از آسان است. بسیاری از سوء استفاده از آنها در طول بازدیدکننده داشته است روزانه. آنها را محروم از برخی از آپارتمان برای ترس از ابتلا به عفونت از آنها گفت: Sudhakar* یکی دیگر از داوطلب. این به رغم این واقعیت است که شورای همکاری خلیج فارس شده است ساخت تکرار درخواست از مردم برای همکاری با داوطلبان برای تشخیص زود هنگام از ویروس, او گفت:.

او سریع به اشاره با دانشگاه های بسته از ماه مارس پول خوبی به دست آورده با وجود مشکلات.

*داوطلبان نام تغییر برای حفاظت از هویت خود را

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر