Covid-19: گجرات رتبه دوم در موارد مثبت و بالاترین در مرگ و مير

تعداد کل مرگ و میر به علت Covid-19 در گجرات نصب شده به پنج قرار دادن دولت دوم پس از ماهاراشترا که ثبت هفت با توجه به این ویروس کشنده -حداکثر در کشور تا کنون.

قابل توجه گجرات ثبت 63 موارد مثبت – راه زیر ماهاراشترا 203. این نهاد گجرات در حال حاضر مرگ و مير ناشی از Covid-19 در یک نگران کننده 8 درصد است.

Jayanti راوی اصلی وزیر بهداشت دولت گجرات گفت که بسیاری از مرگ و میر بود و شباهت بودن سن و شرکت مرضی با قبل موجود بیماری هایی مانند سرطان و دیابت و فشار خون و غیره.

پرداختن رسانه ها راوی اظهار داشت که دولت با شناسایی پنج منطقه به عنوان نقاط که در آن آغاز شده است اجرای ‘خوشه مهار’ استراتژی است. این مناطق عبارتند از: احمدآباد سورت Rajkot وادودارا و گاندینگر. “ما انجام خواهد شد به بررسی و تصادفی Covid-19 تست از موارد مشکوک در این نقاط. شعاع 3 متر خواهد بود گوش مشخص شده در اطراف این موارد با یک منطقه حائل از 5 متر. این منطقه را تشدید محدودیت در حرکات” گفت: راوی در طول شب سلامت بولتن.

او افزود که دولت با تلاش برای ارائه حفاظت اضافی و انزوا برای افراد مسن و شرکت مرضی بیماران از این خوشه ها. دولت جمع آوری کرده است 1,224 نمونه که 1177 مورد آزمایش قرار گرفتند و نتایج در 47 در حال انتظار.

در میان افزایش تعداد عفونت ها و با توجه به بحرانی بالاتر مرگ و میر نسبت به گجرات دولت نیز اجرا سخت lockdown برای روستاها به عنوان به خوبی.

دولت و پلیس مستقر هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت هوایی برای بررسی متخلفان. “مجموع 14 مورد بوده است واصل بر اساس هواپیماهای بدون سرنشین نظارت و ما در حال تشدید این اطمینان حاصل شود که مردم در داخل خانه باقی می ماند” گفت: Shivanand Jha, DGP, Gujarat.

در آمادگی راوی گفت: که وجود دارد در مجموع ترکیب 5,500 تخت-بیمارستان راه اندازی در سراسر ولسوالی دولت با آنهایی که برجسته در احمدآباد با 1200 تخت سورت با 500 و راجکوت و وادودارا با 250 هر یک به طور انحصاری برای coronavirus موارد است.

دولت در حال حاضر 2,761 هواکش از جمله 1,761 با سازمانهای خصوصی. در حال حاضر وجود دارد 19,661 مردم نگه داشته و زير 14 روز انزوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>