COVID-19 : گجرات قفل کردن 4 شهر تا مارس 25 به عنوان موارد جهش

به گجرات دولت روز شنبه اعلام کرد که چهار نفر از بزرگترین شهرستانها در دولت — احمدآباد وادودارا سورت و راجکوت به تحت مستند تا مارس 25 با استثنا برای خدمات ضروری و رسانه های خرده فروشی از سبزیجات و شیر و مواد غذایی و فروشگاه های پزشکی.

برآورد کل جمعیت ساکن در این چهار شهرستانها حدود 1.8 کرور. نگرانی های نصب شده پس از چهار شهرستانها گزارش مثبت coronavirus موارد است. احمدآباد پیشرو با چهار مورد سورت و وادودارا باید هر سه و راجکوت یک مورد مثبت.

تعداد موارد مثبت در گجرات دو برابر شده در شنبه 14 از هفت گزارش یک روز پیش از آن.

در صبح روز یکشنبه کل گجرات پیوست ملت در ‘Janta حکومت نظامی’ (داوطلبانه مستند) با توقف در حرکت است. در شهرستانها مردم بسته جامعه گیتس برای تشویق اعضا به سرمایه گذاری در حالی که روستاها و شهرها به طور داوطلبانه ازسوی کرکره نگرانی از گسترش بیشتر این ویروس.

به گجرات وزیر Vijay Rupani و معاون وزیر Nitin پاتل در روز شنبه تشکیل یک نشست سطح بالا برای ارزیابی وضعیت در کشور است که گفته می شود از طریق عبور دوم و سوم مرحله از شیوع کروناویروس. “این تصمیم به تعطیل کردن همه غیر ضروری کسب و کار در چهار شهرستانها در نظر گرفته شد برای جلوگیری از مردم را از آینده در تماس با یکدیگر و شامل گسترش بیشتر این ویروس. خدمات ضروری از قبیل خرده فروشی مواد غذایی ضروری پزشکی, فروشگاه ها, بیمارستان ها, آزمایشگاه, پمپ های بنزین, بانک, خودپرداز, حمل و نقل, رسانه های, در میان دیگران باز باقی خواهد ماند در این شهرستانها در حالی که دیگر غیر ضروری کسب و کار بسته باقی می ماند تا مارس 25” رئیس جمهوری اعلام کرد و اضافه کرد که دولت و ادارات دولتی را به کار گیرند با 50 درصد کارکنان قدرت بر اساس چرخشی. اما این را نمی شود به کسانی که شاغل به صورت اورژانس و خدمات ضروری است.

دولت همچنین تصمیم گرفت به اختصاص یک از 1200 تخت بیمارستان در احمدآباد به طور انحصاری برای coronavirus بیماران. “دولت نیز راه اندازی کنترل عفونت بیمارستان دیگر در سه شهر سورات داشتن 500 تخت به ظرفیت راجکوت و وادودارا با 250 تخت به ظرفیت هر یک. این بیمارستان توسعه یافته خواهد بود برای همه مشکوک coronavirus موارد” گفت: Rupani تاکید دولت اقدام فوری در آمادگی برای مقابله با بزرگترین بحران بهداشت عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>