COVID-19: گجرات شرکت باعث می شود کم هزینه هواکش در 10 روز

coronavirus, coronavirus outbreak, coronavirus updates, coronavirus treatment updates india, coronavirus india ventilator updates, coronavirus ventilators, coronavirus latest updatesونتیلاتور طراحی و توسعه توسط این شرکت شده است به نام ‘Dhaman 1’. (بازنمودی تصویر)

کروناویروس در هند: به عنوان جهان با آن مواجه است کمبود تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کروناویروس یک راجکوت بر اساس شرکت توسعه کم هزینه هواکش فقط در 10 روز و ارائه خواهد شد 1,000 این دستگاه به گجرات دولتی بیمارستان ها در چند روز آینده. ونتیلاتور توسعه یافته توسط یک شرکت خصوصی بود و آزمایش در یک آزمایشگاه پزشکی از احمدآباد بیمارستان مدنی و با توجه به تصویب در شب جمعه یک مقام رسمی گفت.

گرفتن به روز رسانی های زنده بر روی اینجا coronavirus

اخبار مرتبط

محلی توسعه یافته دستگاه تنفس مصنوعی است که برای استفاده بیماران از شنبه, او گفت:, و اضافه کرد که دستگاه در حال کار خوب است. کل جهان در حال مبارزه با دشمن خاموش coronavirus و با آن مواجه است کمبود تجهیزات مانند هواکش N95 ماسک و PPE مناسب برای پزشکان وزیر Vijay Rupani گفت: در روز شنبه. “هنگامی که ما مهارت ها و صنایع بزرگ در اینجا گجرات دولت تصمیم به استفاده از آن. راجکوت در نظر گرفته شده است به عنوان یک مهندسی hub. در مقیاس کوچک صنایع راجکوت مهندسی تامین قطعات به ناسا ISRO راه آهن و برای دفاع تولید Rupani گفت.

“من خوشحال تا اعلام کند که یک صنعتگر از راجکوت موفق شده است در تولید هواکش فقط در 10 روز. آنها آن را طراحی ساخته شده یک نمونه تهیه قطعات و با موفقیت ساخته شده و هواکش. خود را تست انجام شده است و گواهینامه تکمیل شده است. آن است که مورد استفاده در بیماران از شنبه,” او گفت. معاون وزیر Nitin پاتل است که در گجرات وزیر بهداشت گفت: این شرکت Jyoti CNC اتوماسیون محدود است و نه تنها گذشت مورد نیاز مهندسی برای ماشین بلکه با موفقیت پاک پزشکی مورد نیاز در آزمایشگاه تست.

“وزیر Rupani در زمان خاص علاقه و صنایع دعوت به جلو می آیند و کمک به مبارزه با این تهدید جهانی. او به طور منظم دنبال یو پی اس با صنعت و مطمئن و ارائه تمام کمک به طوری که پنکه را می توان بومی ساخته” پاتل گفت. Jyoti CNC تصمیم گرفته است برای اهدای اولین 1,000 هواکش به گجرات دولت, او گفت:. این شرکت مالک Prakaramsinh Jadeja گفت: آنها وظیفه داده شد که دشوار است برای رسیدن به در این دوره از مستند.

“یک تیم نزدیک به 150 نفر مشغول به کار بوده است شب و روز برای 10 روز گذشته به منظور توسعه یک “ساخته شده در هند’ ونتیلاتور. با توجه به این مستند و ممنوعیت مسافرت های بین المللی و کالاهای جنبش ما نمی توانیم تهیه هر گونه قطعات از خارج از کشور. بنابراین ما تهیه ونتیلاتور قطعات از 26 شرکت های مختلف در هند Jadeja گفت. ونتیلاتور طراحی و توسعه توسط این شرکت شده است به نام ‘Dhaman 1’, است که مدل پایه و برآورده شدن نیاز COVID-19 بیماران, او گفت:, و اضافه کرد که بعدها بیشتر در مدل های پیشرفته و توسعه یافته خواهد بود.

Jadeja گفت: بازار هزینه یک ونتیلاتور تومان 6.5 لاخ شده است اما قادر به تولید آن در هزینه زیر تومان یک لاخ. “ما اهدا خواهد شد 1,000 هواکش به گجرات دولت است. ما باید ظرفیت تولید 100 هواکش در هر روز و بعد از سه روز ما را به سطح شیب دار بالا ظرفیت به عنوان در هر تقاضا,” او گفت:. “بسیاری از دولت های ایالتی هستند در تماس با ما و پس از ارائه هواکش به گجرات ما عرضه آن به کشورهای دیگر,” او اضافه شده است. تا شنبه گجرات گزارش 108 مورد از coronavirus و 10 مرگ و میر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de