COVID-19 خبر خوب! مقرون به صرفه روش آزمون طراحی و توسعه توسط بمبی-دهلی نو می شود ICMR nod

coronavirus india, covid 19 testing kit, iit-delhiاین تیم در بمبی ادعا می کند که آزمون خود را می تواند انجام شود در یک بسیار ارزان تر هزینه (ایسنا عکس)

COVID-19 تست: یک روش برای تشخیص COVID-19 که به طور قابل توجهی کاهش هزینه های تست و آن را مقرون به صرفه برای یک جمعیت بزرگ در کشور توسعه یافته توسط انستیتو تکنولوژی هند (IIT) دهلی است که تایید کردم از ICMR در انتخابات گفت: در روز پنج شنبه.

IIT دهلی نو اولین موسسه علمی به دست آمده ICMR تصویب real-time PCR-بر اساس تشخیصی شد. توسعه نیز می آید در برابر پس زمینه از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) متوقف تست برای COVID-19 موارد از طریق چین ساخته شده از کیت های آزمایش به دلیل تنوع عظیم در نتایج آزمایش ترکیبات چالش برای بررسی و شامل همه گیر.

اخبار مرتبط

در این زمان روش های تست در دسترس هستند “کاوشگر بر اساس” در حالی که یکی از توسعه یافته توسط بمبی تیم یک “کاوشگر-رایگان” روش که باعث کاهش هزینه تست بدون افت دقت, مقامات گفت.

کروناویروس در هند: آخرین به روز رسانی

“این روش تست شده و تایید شده توسط ICMR. این روش دارای اعتبار بوده است در ICMR با حساسيت و ويژگی 100 درصد است. این باعث می شود IITD اولین موسسه علمی به دست آمده ICMR تصویب real-time PCR تشخیصی مبتنی بر روش” یک مقام ارشد گفت: PTI.

“این اولین بار است که کاوشگر رایگان روش برای COVID-19 مصوب ICMR و آن خواهد بود مفید برای خاص و مقرون به صرفه توان بالا تست شده است. این روش می تواند به راحتی مدرج به عنوان آن نیاز به پروب فلورسنت. این تیم با هدف قرار دادن مقیاس بزرگ استقرار کیت در قیمت مقرون به صرفه مناسب با شرکای صنعتی در اسرع وقت” رسمی اضافه شده است.

با استفاده از مقایسه توالی تجزیه و تحلیل IITD تیم شناسایی مناطق منحصر به فرد (کوتاه امتداد توالی RNA) در COVID-19 و سارس COV-2 ژنوم.

RNA یا Ribonucleic Acid یکی از عمده biological macromolecules ضروری است که برای همه شناخته شده اشکال زندگی است. انجام این مهم مختلف بیولوژیکی نقش های مربوط به سنتز پروتئین مانند رونویسی رمز گشایی تنظیم و بیان ژن.

“با استفاده از مقایسه توالی تحلیل ما شناسایی منحصر به فرد مناطق در COVID-19. منحصر به فرد این مناطق وجود ندارد و در دیگر انسان coronaviruses ارائه یک فرصت برای به طور خاص شناسایی COVID-19:” استاد Vivekanandan Perumal سرب عضو این تیم گفت: PTI.

“آغازگر مجموعه با هدف قرار دادن مناطق منحصر به فرد در سنبله پروتئین از COVID-19 بودند طراحی شده و تست شده با استفاده از real time polymerase chain reaction. پرايمر طراحی شده توسط این گروه به طور خاص با اتصال به مناطق حفاظت شده در بیش از 200 طور کامل توالی COVID-19 ژنوم. حساسیت این خانه شد قابل مقایسه است که به صورت تجاری در دسترس کیت,” او اضافه شده است.

این تیم در بمبی ادعا می کند که آزمون خود را می تواند انجام شود در یک بسیار ارزان تر هزینه و از این رو مقرون به صرفه خواهد بود برای عموم مردم است.

تیم تحقیقاتی شامل دکترا دانشمندان Prashant Pradhan Ashutosh Pandey و Praveen Tripathi, پست دکترا همراهان Drs, Parul گوپتا و Akhilesh Mishra و اساتید Vivekanandan Perumal, Manoj B منون جیمز گومز و Bishwajit Kundu.

با توجه به اتحاد سلامت وزارت بهداشت مرگ و میر ناشی از COVID-19 صعود به 681 و تعداد coronavirus موارد به 21,393 در کشور در روز پنج شنبه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im