Covid-19: G20 تجارت وزیران موافقت برای اطمینان از جریان بی وقفه از حیاتی لوازم پزشکی

Covid-19, G20 trade ministers, vital medical supplies, G-20 group, Covid-19 pandemic, essential goods, fair international tradeوزیران اعلام کرد که آنها را فوری اقدامات لازم برای تسهیل تجارت در آن کالاهای ضروری. (رویترز عکس)

تجارت و سرمایه گذاری در نشست G-20 در گروه توافق کرده اند که برای اطمینان از نمایشگاه و ادامه داد: جریان داروهای حیاتی و همچنین سایر کالاهای ضروری برای مقابله با Covid-19 بیماری همه گیر. با توجه به یک بیانیه مشترک صادر شده پس از یک ویدئو کنفرانس وزیران موافقت کرد برای حمایت از در دسترس بودن و قابلیت دسترسی از ضروری لوازم پزشکی در قیمت مقرون به صرفه در یک عادلانه اساس جایی که آنها بیشتر مورد نیاز و محافظت در برابر احتکار و افزایش قیمت غیر قابل توجیه. این وزرا همچنین به نام برای با هم کار کردن به صورت رایگان و نمایشگاه تجارت بین المللی است.

“همانطور که ما در مبارزه با این بیماری همه گیر هر دو به صورت جداگانه و به صورت جمعی و به دنبال کاهش آثار آن بر تجارت بین المللی و سرمایه گذاری ما ادامه خواهد داد به ارائه رایگان عادلانه و غیر تبعیض آمیز و شفاف و قابل پیش بینی و با ثبات تجارت و سرمایه گذاری در محیط زیست و حفظ بازارهای ما باز است.

اخبار مرتبط

“ما به طور جدی کار برای اطمینان از ادامه جریان حیاتی لوازم پزشکی و تجهیزات مهم محصولات کشاورزی و دیگر کالاهای اساسی و خدمات در سراسر مرزها برای حمایت از سلامت شهروندان” بیانیه ای گفت:.

وزیران اعلام کرد که آنها را فوری اقدامات لازم برای تسهیل تجارت در آن کالاهای ضروری. آنها همچنین توافق کردند که برای اجرای آن اقدامات حفظ اصل همبستگی بین المللی با توجه به نیازهای در حال تحول از کشورهای دیگر برای تامین اضطراری و کمک های انسان دوستانه.

“ما این اطمینان را صاف و ادامه داد: بهره برداری از تدارکات شبکه است که در خدمت به عنوان ستون فقرات جهانی زنجیره تامین. ما را به کشف راه هایی برای تدارکات شبکه از طریق هوا و دریا و زمین و حمل و نقل به باز باقی می ماند و همچنین به عنوان راه هایی برای تسهیل ضروری جنبش از پرسنل بهداشتی درمانی و کسب و کار مردم در سراسر مرزهای بدون تضعیف تلاش ها برای جلوگیری از گسترش ویروس” آنها در بیانیه ای گفت:.

آن اضافه شده است که این کشورها ادامه خواهد داد نظارت و ارزیابی تاثیر این بیماری همه گیر در تجارت است. آنها همچنین با تاکید بر سازمان های بین المللی برای ارائه در عمق تجزیه و تحلیل از تاثیر COVID-19 در دنیای تجارت و سرمایه گذاری جهانی در زنجیره ارزش.

“ما را در ادامه کار با آنها را برای ایجاد هماهنگی و روش های جمع آوری و به اشتراک گذاری شیوه های خوب برای تسهیل جریان کالاهای اساسی و خدمات” در این بیانیه اضافه شده است. رهبران G20 در هفته گذشته متعهد به تزریق دلار 5 تریلیون دلار به اقتصاد جهانی برای مقابله با این بیماری همه گیر در میان پیش بینی رکود عمیق است. G20 یک گروه از توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه. اعضای آن عبارتند از: هند, آمریکا, ایتالیا, فرانسه, چین, ژاپن و ترکیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>