Covid-19: فرانسه چشم راه هایی برای سهولت مستند حتی به عنوان مرگ و میر رسیدن به 22,856

مرگ و میر در فرانسه از coronavirus افزایش یافته است 242 به 22,856 وزارت بهداشت گفت: به عنوان دولت آماده به ببینید که چگونه آن را ممکن است سهولت ملی مستند است که در جای خود از اواسط ماه مارس.

در حالی که تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس افزایش یافته است نرخ که در آن تلفات باید نصب شده است به طور پیوسته کاهش یافته است بیش از دو هفته گذشته emboldening کسانی که می خواهند فرانسه شروع به بلند مستند اقدامات است. تعداد افراد ترک واحد مراقبت های ویژه (Icu) نیز پیشی تعداد کسانی که وارد آن واحد است.

این مستند به دستور رئیس جمهور امانوئل پاکسازی به سرعت گسترش ویروس در محل بوده است از مارس 17 است و با توجه به برداشته on May 11.

پاکسازی با هدف سهولت برخی از مستند اقدامات on May 11 در ابتدا بازگشایی مدارس اگر چه دولت هنوز برای نهایی چگونه این کار ممکن است در عمل.

فرانسه همچنین با ارائه برخی از خرده فروشان امداد گفت: در آن می خواهد آنها را برای بازگشایی, on May 11, اگر چه برخی از محدودیت هایی می تواند باقی می ماند و در برخی مناطق به تاخیر هر موج جدیدی از ویروس.

نخست وزیر ادوارد Philippe است که با توجه به ارائه طرح دولت برای باز کردن قفل به مجلس در 28 آوریل و مجلس خواهد شد و سپس رای گیری در مورد این اقدامات است.

فیلیپ در حساب توییتر خود نوشت روز یکشنبه که دولت طرح خواهد مرکز در شش حوزه کلیدی – بهداشت عمومی در مدارس, کسب و کار, حمل و نقل عمومی و مجامع عمومی.

شورای علمی ارائه مشاوره به دولت در همه گیر نوشت بیش از آخر هفته که مدرسه کودکان 11-18 باید پوشیدن ماسک برای کمک به خنثی کردن ویروس.

سیاستمداران نیز بحث که آیا یا نه به ادامه یک نرم افزار و نرم افزار تلفن همراه با هدف قادر به ردیابی coronavirus با برخی ابراز نگرانی بالقوه برای اطلاعات سوء استفاده و نقض حریم خصوصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de