Covid-19 نیروهای صنعت به مدیریت بحران در حالت قرار می دهد برنامه های رشد در backburner

Coimbatore, مارس 23

برای بسیاری از صنعتگران این مستند آمده است به عنوان یک نوع از کابوس — هر دو از یک تداوم کسب و کار چشم انداز و از نقطه نظر امن است.

“سلامت ثروت است و من نمی توانیم به سازش در آن — می شود آن را به خود یا به نفع مردم است که کار در شرکت من گفت:” صاحب یک مقیاس کوچک واحد تولید گمنامی را ترجیح می دهند.

در حالی که حاکی از این است که او خواسته است تا کارکنان خود را برای ایمن ماندن او موفق به اضافه کردن که او تا به حال حتی خواسته خود را طبخ و به خودداری از گزارش کار تا سفارشات بیشتر. “خود-جداسازی و خویشتن داری است که نیاز به ساعت. من خواسته اند من خواهر و برادر زندگی می کنند که در همان شهر به حفظ کردن اجتماعی بازدید برای سه روز آینده,” او اضافه شده است.

یک مقطع از صنعتگران گفت: BusinessLine که آنها در “مدیریت بحران در حالت” و کار به جزر و مد بیش از این مستند تاثیر با توجه به کروناویروس به جای تمرکز بر روی کسب و کار نقشه راه برای سال مالی آینده.

“دولت باید به ما کمک برای مستند دوره با دادن دستورالعمل مناسب برای بانک ها به اتهام بهره در مقدار وام و دیگر حق عضویت برای دوره گفت:. هنگامی که وضعیت عادی می شود و به طور منظم عملیات رزومه عملیات بانکی نیز می تواند در ادامه گفت:” R Ramamurthy رئيس جمهور Codissia.

بیشتر برای کمک به MSME واحد پرداخت حقوق و دستمزد به کارکنان دولت باید در نظر اعطای یارانه برای مستند دوره و تسلیم تمام حق قانونی مانند GST و مالیات بر درآمد برای سه ماه آینده پس از مستند, او گفت:.

در همسایه Tirupur منطقه بافتنی عملیات کارخانه آمده اند به توقف سنگ زنی. “ما با دولت در کمک به کنترل گسترش Covid 19; در این سفر ما متوجه است که هیچ کس-آیا افراد با مشخصات بالا و یا مشترک انسان بخشوده شده است. دولت باید به کمک صنعت حل و فصل موضوع با تزریق بودجه است. وضعیت بدتر شده در دو روز گذشته وجود دارد که هوا از وحشت گفت:” راجا Shanmugham رئيس جمهور Tirupur صادرکنندگان’ Association.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>