COVID-19: پنج جدید کروناویروس موارد تایید شده در کارناتاکا مجموع موارد مثبت لمس 20

پنج جدید کروناویروس یا COVID-19 موارد تایید شده اند در کارناتاکا در نظر گرفتن تعداد کل موارد مثبت به 20.

همانطور که در کارناتاکا وزارت بهداشت و رفاه خانواده به روز رسانی:

بیمار 16 – 53 سال زن بیمار آزمایش postive. او تماس بگیرید و ثبت اختراع 11.

ثبت اختراع 17 – 39 سال مرد بیمار از بنگالور آمد از شهر آمستردام هلند.

ثبت اختراع 18 – 21 سال مرد بیمار از بنگلور دارای آزمایش مثبت است. او در بازگشت از ادینبورگ, اسکاتلند.

ثبت اختراع 19 – 31 سال مرد بیمار از Chikkaballapura با سابقه سفر به مکه عربستان سعودی است.

ثبت اختراع 20 – یک مرد بیمار در سن 35 سال از Mysuru تست شده مثبت است. او سفر از دبی از طریق Kempegowda فرودگاه بین المللی (کیا) بنگلور.

مهار اقدامات

در روز شنبه (22 مارس), 500 تیم از پلیس بنگالور و BBMP آغاز شده است خانه به خانه به حدود 30000 خارجی بازگشت مسافران به بررسی کنید اگر آنها اطاعت از خانه قرنطینه سفارش.

“دست مهر انجام خواهد شد و متوجه خدمت کرده است. آنها دنبال خواهد شد ، هر خارجی بازگشت فرد نقض صفحه اصلی قرنطینه خواهد شد مسئول پرونده جنایی در زیر هندی قانون مجازات اسلامی و اپیدمی عمل” گفت: این بخش توجه داشته باشید.

این بخش نیز صادر شده تجدید نظر سفارش در مورد مهار اقدامات شامل مقررات اضافی و بسته شدن برخی از فعالیت ها و موسسات تمدید شده است تا نیمه شب از آوریل 1.

دولت دایره ای اظهار داشت که مقامات و کارکنان در تمام سطوح به کار حتی در روزهای یکشنبه و ژنرال تعطیلات بدون شکست تا 31 ماه مارس با در نظر COVID-19.

در دولت 48 بیمارستان دولتی و 35 بیمارستان های خصوصی شناسایی شده اند و به عنوان اولین مخاطب بيمارستان در مورد مدیریت COVID-19 موارد است.

بهداشت روانی و مشاوره در حال انجام است به صورت مثبت COVID-19 موارد و عاملان شناسایی و بیمارستان و قرنطینه افراد در منزل و بیمارستان. تا کنون در مجموع 4,390 جلسات مشاوره برگزار شده است تا تاریخ.

حداقل حمل و نقل

خدمات حمل و نقل عمومی در بنگلور به احتمال زیاد به دریافت مختل شود. این بنگلور مترو راه آهن شرکت محدود (BMRCL) گرفته است تصمیم به عملیات در حالی که, بنگلور شهری حمل و نقل شرکت (BMTC) و کارناتاکا دولت شرکت حمل و نقل جاده (KSRTC) هستند به کار حداقل خدمات.

در بنگلور حدود 20 درصد از اتوبوس ها – حدود 1200 – عملیاتی خواهد شد در روز یکشنبه در حالی که در روز شنبه BMTC خواهد عمل 50 درصد از ناوگان خود را.

Yediyurappa درخواست

در ضمن کارناتاکا وزیر B S Yediyurappa درخواست عمومی برای گسترش پشتیبانی تماس برای Janata منع رفت و آمد در مارس 22 (یکشنبه).

“کارناتاکا دولت است بنابراین برای مقابله با موفقیت در شامل Covid-19 ویروس. این اتفاق افتاده چون مردم همکاری است. در همین حال نخست وزیر داده شیپور برای یک “Janata حکومت نظامی” در روز یکشنبه و مردم باید گسترش هر دو اخلاقی و اجتماعی و حمایت از این اقدامات” Yediyurappa گفت.

“در حال حاضر درخواست تجدید نظر به مردم از طرف نخست وزیر نارندرا Modiji است نمی آمد در جاده ها و از خود خانه بلافاصله در شب هنگامی که حکومت نظامی زمان به پایان می رسد. لطفا باقی می ماند حل و فصل خود را در خانه ها و خانه های ییلاقی اجتناب از همه ظاهر عمومی در جاده ها و دیگر اماکن عمومی” او درخواست شده است.

او در ادامه گفت: “خود را بیرون در باز می تواند خنثی 14 ساعت اندازه گیری برای جلوگیری از گسترش ویروس. به عنوان یک همکاری به مقامات و جامعه لطفا باقی می ماند در محیط داخلی و اقامت خود را با آنهایی که نزدیک و عزیز.”

“در نهایت فراموش نکنید که به نظر می رسد در طرف پنجره و پشت بام ها شامل در یک جلسه از کف به عنوان یک علامت از قدردانی به افراد درگیر در مهار گسترش ویروس و درمان بیماری,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>