می ترسید Covid-19 سوپر پخش سر خود پرورش داده شده برای اولین بار در ساحلی Thiruvananthauram حتی به چند خوشه را تهدید به شکوفه در بخش هایی از کرالا. وزیر Pinarayi Vijayan مظنون است که دولت به خوبی می تواند تاسیسات خطرناکی به جامعه انتقال فاز.

این است که در مبرم مقایسه با وضعیت در ماه آوریل و اوایل ماه مه زمانی که دولت شرکت ملی و بین المللی سیستم عامل برای مدیریت گسترش وحشت تنها به جریمه تمجید با هجوم گسترده شهروندان خود از مناطق آسیب دیده در جای دیگر در کشور و خارج از کشور.

سهشنبه مشخص شده و بار دوم زمانی که روزانه جدید مورد تعداد نقض 300 و وزیر گفت: ثبت 339 را به خوبی ممکن است نقض می شود دیر یا زود به لطف سوپر پخش ماهی عمده در Poonthura در تریواندروم و چند خوشه در جای دیگر در دولت است.

“وضعیت ممکن است از دست برود اگر اولیه مخاطبین ایجاد یک زنجیره ای از مخاطبین ثانویه قبل از پرتاب تا یک سوپر پخش به عنوان شاهد در Poonthura. از اینجا منطقی فرمت جامعه انتقال یک پدیده است که می تواند در حال انتظار برای رخ می دهد هر زمان” وزیر گفت.

در همین حال روز جمعه ساکنان Poonthura که در آن سخت سه گانه مستند در حال اجرا با کماندوهای پلیس پرتاب برای حفظ نظم و قانون جرأت را – که برخی از آنها بدون ماسک صورت – در اعداد بزرگ در اعتراض به محدودیت در حرکت خود را به تهیه کالاهای اساسی و خدمات.

اعتراض در Poonthura

آنها در درگیری با پلیس نما یک چالش عمده به مقامات اجرای قانون برای حفظ آرامش خود را در طول یک منطقه که در آن ماهیگیران hamlets قرار دارد گونه های گونه.

ساکنان ادعا می کنند که به اندازه کافی ترتیبات در دسترس هستند به جای Covid-19 مثبت افراد است. آنها گذاشته محاصره به حداقل سه پلیس وسایل نقلیه. در همین حال وزیر بهداشت KK Shailaja گفت که فوق العاده گسترش باعث شد افرادی که از خارج از دولت است.

با توجه به رئیس جمهوری وجود دارد, افزايش احتمال متعدد تشکیل خوشه در شهرها منجر به گسترش فوق العاده. “ما میبینیم که این اتفاق در Poonthura. یک گزارش جدید سازمان جهانی بهداشت گفته است که خطر ابتلا به این بیماری به طور چشمگیری افزایش یافته است,” او گفت:.

آزمون اعداد کوچک

“بنابراین جمع مردم نمی توان اجازه داد تحت هیچ شرایطی. ما باید اطمینان حاصل شود خوب گردش هوا و تهویه مناسب که در آن ما باقی بماند. دولت در بخش بهداشت و درمان به طور پیوسته مقیاس تعداد نمونه آزمون روزانه برای دریافت یک دسته در گسترش بیماری” Vijayan گفت.

در طول 24 ساعت پایان روز شنبه ظهر 12,592 نمونه مورد آناليز آماری قرار گرفت. تا به امروز در مجموع 3,07,219 نمونه فرستاده شده است برای آزمایش و نتایج حاصل از 4,854 نمونه هستند و در عین حال آمده است. علاوه بر این 66,934 نمونههای جمع آوری شده از در معرض خطر اولویت گروه به عنوان بخشی از نگهبان نظارت و 63,199 منفی بودند.

به طور کلی میزان بهبودی در دولت روند کمی پایین تر در 56.74 درصد در حالی که نرخ مرگ و میر بیشتر بهبود یافته برای 0.43 درصد در میان بهترین. آزمون در هر میلیون شمارش در 8,746 در پنجشنبه بسیار پایین تر از همسایه تامیل نادو (19,708) یا کارناتاکا (11,842).

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی