Covid-19: اورژانس کرالا آماده یک لاخ حمام-اتاق متصل در سراسر دولت

این مرکز قدردانی کرالا تلاش در شامل تلفات از Covid-19 به دو با وجود قرار گرفتن در معرض سرایت باعث عمدتا توسط مسافران بین المللی پس از رسیدن به چهار فرودگاه در دولت است.

مرکز قدردانی شد منتقل وزیر Pinarayi Vijayan در اظهارات اولیه ساخته شده توسط اتحادیه وزیر بهداشت در طول نخست وزیری تعامل با وزرای ارشد در روز پنج شنبه.

یک لاخ اتاق شناسایی

صحبت به newspersons اینجا Vijayan گفت که گذشته از بیمارستان های دولتی و خصوصی دولت آماده حداقل یک لاخ حمام-اتاق متصل در لژ توریستی خانه ها و مهمانخانه ها و مهمان خانه ها برای مقابله با هر گونه شرایط اضطراری ناشی در Covid-19 ،

به عنوان روز پنج شنبه دولت 1,65,934 افراد تحت نظارت آنها 1,65,291 خانه قرنطينه و تنها 643 را در بیمارستان ها هستند. تا تاریخ 8,456 نمونه فرستاده شده اند برای تست که 7,622 ثابت کرده اند که منفی است. دولت در حال حاضر منتشر شده یک لیست از بیمارستان ها برای درمان Covid-19 بيمار به تنهایی.

وزیر گفت که 157 نفر از وزارت امور خارجه حضور داشتند این Tablighi Jamaat در Nizamuddin در دهلی نو. آنها کشیده شده از تمام 14 ولسوالی دولت است. دولت به جمع آوری تمام اطلاعات در مورد شرکت کنندگان برخی از آنها در زیر مشاهده با Covid-19 علائم در خانه یا بیمارستان.

 

هشدار در برابر بیماری های دیگر

وزیر گفت که متمرکز تمرکز بر Covid-19 نباید نابینایان تلاش دولت برای جلوگیری از گسترش جدی دیگر زحمات مانند Zika ویروس و تب زرد. این خواسته که مردم در حفظ محیط زیست پاک, نه بی پروا پرتاب زباله یا زباله در اطراف. طوفان تخلیه آب باید تمیز و استخرهای راکد از آب اجتناب شود برای جلوگیری از پشه و پرورش است.

وجود دارد 1,325 جامعه آشپزخانه های عامل مختلف در شهرها و روستاها که در روز پنج شنبه ارائه مواد غذایی به 2.88 لاخ افرادی که نمی توانیم آن را با توجه به مستند. از این 2.63 لاخ نفر خدمت رایگان مواد غذایی است. دولت ارائه Rs 1,646.28 کرور در کمک به دولت های محلی نظارت بر این و دیگر Covid-19-برنامه های مربوط به.

مسافران پس از رسیدن به چهار فرودگاه بین المللی در کشور بین 5 مارس 24 خواسته شده است به انجام یک خانه اجباری قرنطینه از 28 روز. آنها ممکن است تماس با خط تلفن اختصاص داده شده توسط وزارت بهداشت جهت. آنها باید دور از شهروندان ارشد (بالاتر از 60 سال سن), کودکان, زنان باردار و کسانی که با بیماری های جدی به وزیر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de