COVID-19 اثر: در حال حاضر بانک خانههای گلی خالی تمدید مهلت مزایای NBFCs

NBFCs عمدتا بستگی به بانک ها برای نیازهای مالی خود را.

بانک های تحت نظارت از بانک ” انجمن (IBA) و ژرف اندیشی ارائه سه ماه مهلت قانونی برای وام های داده شده به غیر بانکی شرکت های مالی برای کمک به جزر و مد آنها را از طریق زمان استرس ناشی از کوروناویروس بحران است. غیر بانکی وام دهندگان یا NBFCs شده اند خواستار این توقف گفت: پس از همه آنها بیش از حد وام گیرندگان. NBFCs عمدتا بستگی به بانک ها برای نیازهای مالی خود را.

علاوه بر این naon-بانک وام دهندگان به دنبال یک بودجه اضافی پنجره از بانک ها برای مقابله با بحران نقدینگی در پی Covid-19. غیر بانکی امور مالی شرکت (NBFCs) و یا سایه بانک ها تهیه عمدتا MSMEs زیربنایی و املاک و مستغلات بخش هایی که باید ضربه سخت شده با توجه به مستند.

اخبار مرتبط

IBA است به دنبال مطالبات NBFC بخش منابع افزود که بانک ها و تنظیم کننده RBI شده اند مشورت به کار محتاطانه راه حل است. هیچ تصمیم نهایی رسیده اما در عین حال پیشنهاد شده است به طور فعال در نظر گرفته شده از تمام جنبه های با توجه به وضعیت منابع گفت.

با توجه به ارشد بخش عمومی بانک رسمی از وام دهندگان فردی نمی تواند تصمیم گیری در این زمینه آن است که باید انجام شود در سطح صنعت با مقررات راهنمایی از RBI. سایه بانکداری در این کشور مواجه شده است نقدینگی مسئله پس IL&FS بحران آغاز شد که در ماه سپتامبر سال 2018 است.

بلافاصله پس از IL&FS بحران NBFCs مواجه شدید نقدینگی بحران به عنوان وجوه متقابل (MFs) متوقف refinancing وام از NBFCs. صنعت مالی شورای توسعه یک انجمن شرکت های مالی در نامه ای به وزیر دارایی Nirmala Sitharaman هفته گذشته گفته بود NBFCs هستند و واسطه های مالی که قرض گرفتن از بانک ها و از طریق ابزارهای بازار پولی و به دنبال توقف بود قابل اجرا بر روی وام های بانکی به NBFCs.

این شورا همچنین تاکید کرد که NBFCs باید مجاز به وام گیرندگان خود را چند ماه بیش از سه ماه مهلت قانونی برای پرداخت سود معوق از طریق آسان تر اقساط و نه یکجا.

صنعت بدن Ficci بیش از حد درخواست ویژه نقدینگی خط به NBFCs از بانک ها و همچنین قابل تخصیص از بانک مرکزی هند را هدف دراز مدت مخزن حراج (TLTRO) عملیات mandatorily جریان به این بخش است.

در حالی که اعلام سیاست های پولی نقد و بررسی ماه گذشته RBI فرماندار Shaktikanta دس اعلام کرده بود که همه وام های بلند مدت از جمله خرده فروشی و محصول وام و سرمایه در گردش پرداخت خواهد شد تحت پوشش سه ماه مهلت قانونی.

این بخشی از یک کشت از اقدامات اعلام کرد برای کمک به بازار های مالی و وام گیرندگان برای مقابله با چالش های ناشی از وقوع COVID-19 بیماری همه گیر. “برنامه بازپرداخت برای وام های چنین نیز باقی مانده تنور خواهد بود منتقل سراسر هیئت مدیره سه ماه پس از مهلت قانونی دوره است. علاقه باید همچنان به تعلق در برجسته بخشی از وام های بلند مدت در مهلت قانونی دوره” RBI گفته بود.

معوق اقساط زیر مهلت خواهد شامل اصل و/یا بهره اجزای گلوله بازپرداخت و تربیه کارت اعتباری غرامت آن را گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im