Covid-19: کاهش درآمد مدنی به تاثیر طرحهای شهری

این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) و آسیا ثروتمندترین مدنی بدن با بودجه ₹33,441 کرور برای 2020-21 حال برنامه ریزی یک درایو به جمع آوری حداقل 10 درصد از ₹15,000-کرور برجسته مالیات بر اموال. اما Covid-19 شیوع نه تنها قرار دادن یک استراحت را در برنامه های خود را, اما بدن مدنی نیز ترس برجسته مقدار مالیات ممکن است ضرب به دلیل بحران است.

مالیات املاک است نه تنها منبع اصلی درآمد شهرداری در هند به عنوان در کشورهای دیگر اما این است که تنها منبع اصلی درآمد برای شهرداری شهری دولت های محلی گفت: یک شورای پژوهش در روابط اقتصادی بین المللی (ICRIER) گزارش با عنوان ‘دولت از امور مالی شهرداری در هند”. اما شهرداری درآمد همچنان به حساب سهم کوچکی از تولید ناخالص داخلی در هند باقی مانده راکد در حدود 1 درصد از تولید ناخالص داخلی در طول دوره از 2007-08 به 2017-18.

مالیات املاک حرفه ای مالیاتی, سرگرمی, مالیات, کمک های مالی از دولت و مرکز از جمله GST گرانت و تبلیغات مالیاتی برخی از منابع عمده درآمد مدنی بدن. درآمدهای غیر مالیاتی تا حد زیادی شامل اتهامات کاربر (از جمله آب), هزینه ها و اجاره از اموال شهرداری.

“در حال حاضر نهادهای مدنی باید به دنبال منابع دیگر برای کسب درآمد” گفت: Hemant Rasane رئیس کمیته دائمی در پونا Municipal Corporation (PMC) است که بودجه سالانه ₹6,000 کرور. از PMC برنامه های به فروش برخی از اموال خود را از جمله آپارتمان ها و مغازه ها به جمع آوری پول برای انجام زیرساخت های پروژه های توسعه است.

توسعه پروژه های آمار

با Covid-19 شیوع تمام درآمد حاصل از منابع مسدود شده و مدنی بدن در حال تلاش برای مقابله با این وضعیت. برنامه ریز شهری Aneeta Gokhale-Benninger گفت: تاثیر مستقیم کاهش درآمد خواهد شد در توسعه این نسخهها کار در شهرستانها. شهرداری و نهادهای سراسر هند در حال حاضر در تلاش برای جمع آوری مالیات و اجرای پروژه های توسعه ؛ Covid-19 بحران تنها به بدتر شدن وضعیت او گفت:.

حتی اگر سرانه شهری هزینه های افزایش یافته در هند آن را هنوز هم فاصله زیادی پشت سر که از کشورهای دیگر است. با توجه به مک کینزی برآورد هند سالانه سرانه هزینه در شهرستانها در سال 2010 بود در $50. این است که بسیار کمتر در مقایسه با $362 در چین $508 در آفریقای جنوبی و $1,772 در انگلستان است.

با توجه به منابع دولت در ماهاراشترا کوچک بسیاری از نهادهای مدنی در حال تلاش برای پرداخت حقوق. بسیاری از نهادهای مدنی در حال حاضر شروع به تجدید نظر در بودجه خود را outlays و اکثریت و زیرساخت های پروژه های برنامه ریزی شده برای این سال مالی را به اوراق, یکی از دولت گفت.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *