COVID-19 | اجازه ندهید که ترس را بر ذهن کودکان, Delhi سانتی متر می گوید پدر و مادر

دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز شنبه به خواست پدر و مادر برای ایجاد یک محیط مثبت برای فرزندان خود در خانه در طول زمان کنونی از coronavirus ناشی مستند.

پدر و مادر را به خوبی انجام دهید برای کاهش منفی ناشی از کورونا اخبار مرتبط Kejriwal, توصیه طول ویژه پخش -او و وزیر آموزش و پرورش Sisodia تا به حال برای پدر و مادر و فرزندان در موضوع ‘پدر و مادر در زمان تاج’.

“چالش این است که اجازه دهید ترس را بر ذهن کودکان. وجود دارد نیاز به قطع منفی ناشی از کورونا اخبار مرتبط نگاهی به یک استراحت از رسانه های اجتماعی. ایجاد یک محیط زیست مثبت در خانه شما, بازی, گوش دادن به موسیقی گفت:” Kejriwal.

پدر و مادر پرسید: اگر او می تواند او را کودک به بازی در پارک برای برخی از زمان پس از در نظر گرفتن تمام نیاز احتیاطی که Kejriwal پاسخ داد که او نمی باید که و احترام به مستند.

“به عنوان یک پدر و مادر من درک چالش های مواجه شده توسط کودکان و پدر و مادر و درخواست همه برای تبدیل این زمان را به یک فرصت است. این زمان خوبی برای تعامل با فرزندان خود و توسعه درک” Sisodia.

مسئولیت نسبت به جامعه

تاکید بر به قطع حقوق از خانه کمک Kejriwal گفت: “لطفا نه قطع حقوق از خدمتکاران خود. این قطعا حساس کودکان و آنها را آگاه از مسئولیت خود نسبت به جامعه”.

آن را واقعا دشوار است برای پدر و مادر به صرف زمان با آنها را کودکان و نوجوانان در روز به روز زندگی اما این مستند داده است که فرصت را به صحبت کردن با کودکان و سعی کنید به درک جهان خود گفت: Kejriwal.

در ضمن در امتحانات کلاس 9 و 11 بودند که لغو Sisodia گفت: “کلاس 9 و 11 به دانش آموزان تا به حال امتحان باقی مانده که لغو شد با توجه به مستند. این دانش آموزان را ترویج می شود با توجه به نتایج امتحانات که آنها تا به حال به نظر می رسد و داخلی خود را ارزیابی. آنها را نمی خواهد نیاز به باقی مانده ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im