COVID-19: دهلی, پیتزا, تحویل مرد تا به حال علائم برای یک ماه; 17 همکاران تحت قرنطینه

Coronavirus pandemic,covid 19, hydroxychloroquine, COVID-19 outbreak, latest news on coronavirus outbreakدولت خواهد بود تماس با همه مردم او تحویل مواد غذایی حتی در اوایل ماه مارس.

کروناویروس در دهلی نو: یک مرد تحویل پیتزا است که آزمایش مثبت برای COVID-19 عفونت شده است نشان دادن علائم برای یک ماه. او تا به حال سرفه و خستگی از مارس 20 اما نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از تب هند اکسپرس گزارش شده است. در این گزارش گفت که پس از او نه سفر در هر نقطه شناخته شده و یا هر گونه دیگر مثبت بیماران او نگه داشته و ارائه مواد غذایی برای چند روز آینده. پس از گزارش خود آمد مثبت به عنوان یک اقدام احتیاطی دیگر 17 همکاران نیز قرار داده شده است تحت قرنطینه این گزارش گفت:. این مرد تا به حال شده تحویل پیتزا پس از توسعه علائم و 72 خانه در جنوب دهلی Bahare نگر و Hauz Rani نیز در زیر قرار داده شده است. علاوه بر این در این گزارش برجسته شده است که او احتمالا قرارداد این بیماری زمانی که او تا به حال ارائه شده است به یکی از خانه ها در محل.

با توجه به B M میشرا منطقه دادرس, South Delhi, تمام کسانی که تا به حال در تماس با تحویل مرد در حال نمایش و خواسته شده است به ماندن زیر صفحه اصلی قرنطینه. آنها تست خواهد شد اگر آنها نشانه توسعه. در این گزارش گفت که این توسعه تایید شده است دهلی توسط وزیر بهداشت Satyendar Jain. آن اشاره کرد که به کار ادامه داد تا مارس 13 و گزارش خود بیرون آمد و در تاریخ 14 آوریل.

اخبار مرتبط

هر دو مناطق Bahare نگر و Hauz Rani اعلام شده مهار منطقه. این رستوران که در آن مرد شاغل در Bahare نگر شده است تا برای 14 روز و مایع از محل انجام شد در اوایل این هفته.

این گزارش اضافه شده است که اجرایی خواهد شد تماس با همه مردم او تحویل مواد غذایی حتی در اوایل ماه مارس. تحویل مرد تا به حال بدست خود پس از بررسی علائم خود را همچنان برای مدت زمان طولانی در این گزارش ذکر شده با استناد به مقامات. او رفت و به Safdarjung بیمارستان و از آنها خواست برای COVID-19 تست. پس از او ذکر شده است که او شده است با ارائه مواد غذایی و در معرض خطر است او را به RML بیمارستان برای آزمایش های بعدی که معلوم شد مثبت است.

این مرد تا به حال تحویل سفارشات قرار داده شده در Zomato به عنوان به خوبی. غذا تحویل ارائه دهنده خدمات نیز ساخته شده بیانیه ای که این شرکت هنوز مطمئن شوید که آلوده شد زمانی که او ساخته شده تحویل برای Zomato. آن اضافه شده است که این رستوران داده بود دستورالعمل دقیق برای حفظ بهداشت دست و پوشیدن ماسک به نگه داشتن همه مشتریان امن است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im