Covid-19: دهلی مدارس باید تبدیل به قرنطینه امکانات اگر نیاز بود

در این مراسم از موارد از رمان coronavirus افزایش و ریختن بیش از بيمارستان های دولت دهلی نو را به نوبه خود به مدارس برای انطباق مشکوک و تایید بیماران که نیاز به جدا شود.

یک مقام ارشد از وزارت امور خارجه وزارت آموزش و پرورش گفت: دستورالعمل صادر شده به دادستانی منطقه از همه مناطق به تبدیل مدارس به امکانات قرنطینه در صورت نیاز.”

حتی به عنوان مجموع تعداد مدارس مورد استفاده قرار گیرد برای قرنطینه است و در عین حال به تصمیم BusinessLine دیده یک لیست از 25 مدارس شارت در پشاور منطقه South Delhi Municipal Corporation که اصول صادر شده است دستورالعمل به منظور جلب تعداد اتاق که مدارس می توانند یدکی در مورد بیماران نیاز به بستری در این موقت امکانات. بسیاری از مدارس انتخاب شده برای ورزش واقع در حومه منطقه هستند اما انتخاب در جاده اصلی برای سهولت حمل و نقل بیماران بالقوه.

مدارس در حالت آماده به کار

 

در حالی که جاده های اطراف Mahipalpur در جنوب دهلی نو می پوشند بی کس نگاه به هند کامل یک هفته از 21-day مستند تنهاست گارد Soorajpal است نشسته در دروازه Mahipalpur اولیه پسران مدرسه یکی از مدارس برنامه ریزی شده مورد استفاده قرار گیرد به عنوان قرنطینه امکانات. در حال حاضر این مدرسه خالی است و به عنوان یک محل استراحت برای وزارت بهداشت کارگران است. مدرسه ظاهرا دارای 30 اتاق است که می تواند در امان باشد و برای انطباق قرنطینه بیماران. هر کلاس درس است 18×22 فوت مربع در اندازه و قادر است از صندلی 30 کودک.

Manju the hockey writers اصلی Sagarpur غرب, مدرسه, تایید کرد که او تا به حال موفق به دریافت یک تماس از مقامات برای ascertaining اگر توالت در مدرسه هستند در شرایط کار است. “در مورد ما مجبور به خالی کردن کلاس های درس ما تغییر خواهد کرد نیمکت به مشترک سالن و روشن کردن فضا برای انطباق تخت به طوری که می توان آن را تبدیل به یک بیمارستان-مانند تنظیم کردن. کار تعمیر برای توالت در حال حاضر آغاز شده گفت:” the hockey writers.

Sandhya Tirki اصلی Sagarpur مدرسه گفت: “ما در حالت آماده به کار اگر بیشتر موارد و ساخت کلاس های درس آماده برای تبدیل به قرنطينه.”

از 1,071 تایید Covid-19 نفر در سراسر هند در دهلی نو در حال حاضر 53 مواردی که شش درمان شده است و دو فوت کرده اند.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal اعلام کرده است که دهلی نو آماده است برای یک رویداد که در آن حتی اگر 1,000 Covid-19 بیماران باید بستری روزانه خواهد بود وجود امکانات کافی را در بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im