Covid-19: دهلی دولت راه اندازی WhatsApp خط تلفن شماره به ارائه اطلاعات معتبر

به منظور اطمینان حاصل شود که شهروندان دهلی دسترسی آسان به اطلاعات معتبر در سراسر Covid-19 سلامت و خانواده وزارت رفاه از دولت دهلی نو راه اندازی کرده است اختصاص داده شده واتساپ تلفنی با شماره. این سرویس رایگان است برای استفاده و به عنوان یک منبع اصلی به صورت دقیق و قابل اعتماد و به روز اطلاعات در حال همه گیر در واتساپ رسمی انتشار.

Coronavirus تلفنی خودکار است ‘chatbot’ خدمات که اجازه می دهد تا شهروندان برای دریافت تایید, پاسخ به سوالات در مورد کوروناویروس در عرض 24 ساعت. خدمات به ارائه اطلاعات در مورد موضوعاتی مانند coronavirus پیشگیری و علائم همراه با راهنمایی در مهار دیگر خدمات تلفنی شماره درخواست e-عبور و اطلاعات کلی در مورد اقداماتی که دولت برای مقابله با این بحران است.

چگونه کار می کند ؟

به رایگان استفاده دهلی دولت کرونا خط تلفن در واتساپ کاربران را به صرفه جویی در تعداد +91 88000 07722 در تلفن های خود را و سپس متن کلمه ‘سلام’ از طریق یک پیام WhatsApp برای گرفتن آغاز شده است. این سرویس ساخته شده در WhatsApp کسب و کار API با استفاده از Infobip هند و در دسترس خواهد بود در انگلیسی.

ترغیب شهروندان به هوشیار و تکیه بر منابع رسمی برای, اطلاعات, Arvind Kejriwal, وزیر دهلی نو در اعلام رسمی آزادی “دولت دهلی نو مبارک برای همکاری با WhatsApp برای ایجاد یک اختصاص داده شده coronavirus خط تلفن برای ساکنان آن به اطمینان حاصل شود که همه نمایش داده شد خود را مربوط به کروناویروس در حال پاسخ معتبر و دقیق اطلاعات است.”

وی اطلاع داد که دولت او در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن شهروندان خود را امن در این زمان به چالش کشیدن. او همچنین خواست همه را به ماندن در خانه و اطمینان حاصل شود آنها تکیه تنها بر تایید کانال اطلاعات.

اظهار نظر در این طرح Abhijit بوز سر از هند برای واتساپ افزود: “تمرکز ما در این نقطه در زمان است به مطمئن شوید که هر شهروند می تواند دسترسی معتبر و دقیق اطلاعات سلامت. ما ارزش این فرصت را برای حمایت از دولت دهلی نو و اصرار مردم به انجام بخشی خود را با تکیه بر معتبر و منابع رسمی از اطلاعات است.”

در علاوه بر این به MyGov مرکزی خط تلفن خدمات مشابه معرفی شده در چندین ایالت هند به توانمندسازی کاربران برای پیدا کردن اطلاعات معتبر در هر دو زبان انگلیسی و منطقه ای خاص از زبان. کاربران می توانند در حال حاضر رسیدن به سلامت وزارتخانه ماهاراشترا گجرات و کرالا در WhatsApp.

بیشتر دولت خواهد شد راه اندازی این سرویس در روزهای بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im