Covid-19 مرگ و میر در ایالات متحده می گذرد جنگ جهانی-I مرگ و میر: گزارش

به عنوان ایالات متحده گزارش کرده است 1,19,132 مرگ و میر با علاوه بر این از 740 مرگ و میر ثبت شده در 24 ساعت آن تلفات عبور تعداد افرادی که فوت در طول جنگ جهانی اول به عنوان در هر جان هاپکینز گزارش.

افزایش ناگهانی آمد و پس از دو روز از مرگ عوارض زیر 400. ما همچنین اضافه شده 23,351 موارد جدید در آن شمارش در دوره 24 ساعته. این به ارمغان آورد و در مجموع ما تعداد به 2,134,973 ساخت آن تا کنون سخت ترین ضربه از هر کشور در جهان است.

این کشور شاهد coronavirus مرگ, شمارش بیش از تعداد سربازان خود را که مرده بود در جنگ ویتنام در ماه آوریل است.

ایالات متحده است که بدترین آسیب دیده کشور با این بیماری همه گیر است برداشته محدودیت ها و باز کردن قفل اقتصاد حتی زمانی که آن را همچنان به ثبت نام حدود 20 ، 000 مورد جدید از coronavirus هر روز AFP گزارش اضافه شده است.

چند متحده هستند و حتی ضبط خود را به بالاترین سطح از موارد جدید از زمان شروع این بیماری همه گیر.

آمریکا است که به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر است و شاهد تظاهرات در سراسر این کشور بیش از یک مرد سیاه پوست به قتل است برای رفتن 2020 انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه نامزد حزب برای انتخابات که به عنوان خطر ابتلا به کروناویروس مورد انتقاد قرار گرفته توسط کارشناسان و رسانه ها برای خود بیمار-مدیریت بحران است.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول در عین حال هشدار داد که اقتصاد ایالات متحده بعید است که برای بازیابی به عنوان طولانی به عنوان “قابل اطمینان” باقی می ماند در طول دوره این بیماری همه گیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است تحت بررسی برای آینده مبارزات انتخاباتی, تجمع در Tulsa, Oklahoma — او برای اولین بار از ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر متوقف تجمع جرم. آن است که تا کنون برنامه ریزی شده برای یک سالن است که دارای حدود 20000 نفر است.

منتشر شده در


17 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *