Covid-19 تلفات عبور از 1000 علامت گذاری در تامیل نادو

مرگ و میر ناشی از کروناویروس در تامیل نادو عبور از 1000 علامت گذاری پس از 68 Covid-19 بيمار درگذشت در روز شنبه — بالاترین در یک روز — به تلفات به 1,025.

این عامل نگرانی است و سرعت که در آن ویروس باعث شده است که مرگ و میر. در حالی که آن زمان تقریبا دو ماه برای رسیدن به 184 مرگ و میر (به عنوان در تاریخ 1 ژوئن) در آن زمان فقط 27 روز به شکستن 1,000 علامت مانع است.

از مجموع 1,025 مرگ و میر در کشور در چنای به تنهایی 776 Covid-19 بيمار درگذشت و تعادل 249 شد در منطقه. میزان مرگ و میر در کشور بود که 0.78 درصد در ژوئن 1 افزایش یافته است به 1.31 درصد امروز.

دولت تا به حال ماه به آماده سازی ،

اظهار نظر در افزایش نرخ مرگ و هارد Ram Gopal Krishnan, مشاور, بیماری های عفونی بیمارستان آپولو گفت که این ویروس گسترش در تامیل نادو به خصوص چنای ضربه اوج. رفتن تجربیات در دیگر شهرستانها در سراسر جهان زمانی که این بیماری بازدید مناطق پر جمعیت با یک جماعت زیادی از مردم آسیب پذیر زندگی می کنند در نزدیکی مرگ و میر بالا است.

این بیماری گسترش بسیار سریع است. با وجود مستند و فشرده اجتماعی فاصله اقدامات اجرا شده اند این بیماری را تحت الشعاع سیستم. انتظار این است که این شناخته شده و دولت تا به حال سه تا چهار ماه برای آماده سازی دقیقا برای این سناریو است.

تمام هدف ملی مستند است که برای دریافت متحده آماده است در چنین سناریویی توسط ramping تا تخت بیمارستان, پنکه هم آموزش پزشکان و پرستاران برای رسیدگی به مراقبت ويژه ساخت تا اکسیژن ظرفیت و به طور کلی مکمل سیستم بهداشت و درمان در دولت برای مقابله با چنین خروش است. این وضعیت است که دیگر شهرهای بین المللی رفت و از طریق او اضافه شده است.

بیشتر تست مثبت

در ضمن بیشتر 3,713 coronavirus موارد مثبت اضافه شد در دولت به عفونت شمارش به 78,335. با یک رکورد 2,737 Covid-19 بيمار مرخص امروز تعداد فعال موارد 33,213.

در چنای وجود دارد علاوه بر این از 1,939 موارد (مجموع عبور 50,000 خوانده شده را علامت به 51,699); پس چنگلپتو با 248; مادورای با 217; Thiruvallur با 146; Thiruvannamalai با 110; وللر با 118 و بقیه اعداد تقسیم در میان دیگر مناطق از جمله Kancheepuram (98), Ranipet (96) و رمنتهپورم (93).

در شنبه 34,805 نمونههای آزمایش می گوید: وزارت بهداشت بولتن.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *