COVID-19 خط تیره امیدوار است پس از کنوانسیون رای گیری پرش برای بایدن و تهمت

یک حزب ملی کنوانسیون بالون رها کردن است که به طور معمول پس از یک نامزد رای گیری موج و به عنوان رئیس جمهور تهمت مسیرهای جو بایدن او می تواند با استفاده از همه به کمک او می توانید دریافت کنید.

در عین حال coronavirus همه گیر است wreaked ویران در سال 2020 مبارزات خود را در تظاهرات خود get-out-the-رای سازماندهی و قراردادهای خود را دارند. خود را به “کنوانسیون پرش” انتظار می رود که به نگاه بسیاری متفاوت از قبلی چرخه بیش از حد.

نامزد به طور معمول دریافت “سالم” افزایش محبوبیت در درون خود حزب پس از quadrennial گردهمایی با توجه به اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی رای گیری تحلیلگر تیموتی Malloy.

“اما در این ترسناک و نامشخص زمان, خشن شور و شوق ما به عادت کرده اند بعید است,” او گفت:.

این COVID-19 وقوع است به شدت محدود چه بود یک بار پیش بینی می شود 50,000-فرد-به همراه رویدادهای سال در ساخت.

کنوانسیون به طور رسمی راه اندازی انتخابات عمومی فصل داشتن تغییر نمی کند هر دو حزب بلیط از سال 1972 امرسون کالج نظرسنجی مدیر اسپنسر کیمبال گفت: واشنگتن آزما.

افکار عمومی مزیت در گذشته این بوده است که عمدتا به طور موقت کیمبال توضیح داد. وی با ذکر 2008 جمهوریخواه پرچمدار جان مک کین و سارا پیلین معاون ریاست جمهوری انتخاب به عنوان نمونه اخیر.

“من به یاد بیاورید مک کین گرفتن یک دست انداز از این کنوانسیون در سال 2008 با پیلین انتخاب کنید اما پژمرده زمان بسته کمک مالی اعلام شد,” او گفت:.

برای Monmouth University نظرسنجی مدیر موسسه پاتریک مورای متوسط پست-کنوانسیون جنبش بود و حدود 5 تا 6 درصد است. اما موری تکرار کیمبال است که در آن معمولا “متوسط و زودگذر است.”

“باراک اوباما واقعا نمی جستن در سال 2008 به دلیل جمهوریخواه آغاز هفته پس از Dem یکی. هیچ شکاف در زمان که در آن گزاف گویی می تواند رخ دهد. همچنین کمپین مک کین ‘پا’ هر بالقوه گزاف گویی با اعلام خود انتخاب سارا پیلین در طول Dem, کنوانسیون,” او گفت:.

با 1992 نامزد دموکرات بیل کلینتون دو رقمی پا کردن یک استثنا برای این قانون به دلیل راس پرو موری اصرار داشت که داده ها را پشتیبانی نمی کند و گزاف گویی اساطیر شرکت توسط رسانه ها. و آن است که به خصوص نامشخص در این سال با توجه به وجود نخواهد سنتی عینک به coronate بایدن معاون سابق رئیس جمهور و 36 سال سناتور دلاور.

“خیلی از این کمپین در حال حاضر به نظر می رسد اچ در سنگ از شدت برگزار انداز از وقت هر دو طرفدار و باهم به این مهم زمینه بیماری همه گیر. آن را سخت برای دیدن یک کنوانسیون حرکت هر یک از آن همه که زیاد است. اما آن اتفاق می افتد,” او گفت:.

وجود خطرات سیاسی نیز درگیر موری اضافه شده است.

“در این نقطه وجود دارد می تواند به همان اندازه احتمال گرفتن منفی گزاف گویی اگر چنین چیزی وجود دارد به عنوان هر چیز دیگری,” او گفت:. “بایدن می تواند تلو تلو خوردن در سخنرانی پذیرش خود را. تهمت می تواند دو برابر کردن در کم اهمیت جلوه دادن همه گیر و درخواست تجدید نظر را به پایه خود را که به نظر می رسد که تغییر رای دهندگان نوسان دور از او. این قلمرو ناشناخته است.”

بازرگانی Suffolk دانشگاه سیاسی مرکز تحقیقات دیوید Paleologos پیش بینی یک چشم انداز مثبت از پایین تک رقمی وجود دارد کمتر persuadable رای دهندگان در سمت چپ رای دهندگان. و 2020 کنوانسیون خواهد بود “ضد اوجی و کسل کننده” در مقایسه با گذشته افراد مشهور مملو از هیاهو.

“زمان بندی انتخاب بایدن معاون ریاست جمهوری نامزد می تواند جالب و با ارزش جزء در نظر چه نوع از گزاف گویی او می شود به دلیل آن را بزرگترین ناشناخته در مورد او,” او گفت:. “اگر او قادر به آن را نگه دارید و آن را قطعا خواهد درایو کنجکاوی رتبه بندی و….”

دموکرات ها بودند خطر اپتیک ضعیف, حضور, پایین انرژی, جشن, اما این تهمت که با آن مواجه بیشترین فشار Paleologos ادامه داد.

“بایدن نیازی به خارج کنوانسیون مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به خارج کنوانسیون بایدن” او گفت:. “جمهوری خواه کنوانسیون اگر آن را درست انجام شود بهتر خواهد شد چرا که وجود خواهد داشت بیشتر مردم وجود دارد اما نه به سطح است که برای رفتن به یک 10 نقطه نظرسنجی ملی کسری بودجه است.”

دموکرات ها در ماه گذشته اعلام کرد قصد دارد به مقیاس قرارداد خود را به شدت مجموعه را از اوت. 17-20 در میلواکی است.

Presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن را قبول خود را از نامزدی در ماه آینده در فرد اما در یک کوچکتر محل از ابتدا رزرو شده است. نمایندگان و مشخصات بالا دموکرات مانند اعضای کنگره دلسرد شده اند از سفر به میدان نبرد بسیار مهم دولت است. و بیشتر حاشیه soirees لغو شده است.

جمهوری خواهان باید به طور مشابه تغییر قرارداد خود را برنامه نویسی برای یک هفته بعد.

ایران yanked بیشتر از آن مبنی از شارلوت در ایالت کارولینای شمالی پس از به لیبریا روی کوپر حاضر به تضمین شلوغ رویداد می تواند به جلو در خود دولت است. در حال حاضر جشن در جکسون ویل فلوریدا کشیده شده است به عنوان مورد اعداد در نقطه داغ دولت اوج.

خواهان جمع آوری خواهد شد در هر دو محیط داخلی و فضای باز سالن های ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel گفت: اعضای هفته گذشته است. تنها نمایندگان در حال بدست گرفتن بخشی در ابتدا قبل از حزب پرت باز کردن درب های خود را به نمایندگان دیگر نمایندگان و مهمانان در اوت. 27 وقتی که تهمت می شود سال 2020 ایران پرچمدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de