COVID-19: بحران سرمایه در گردش بحران بازدید گجرات سرامیک خوشه

Nearly 900 units in and around Morbi town are closed even before the announcement of first phase of lockdown. نزدیک به 900 واحد در داخل و اطراف موروی شهر بسته هستند حتی قبل از اعلام فاز اول مستند.

هند بزرگترین صنعت سرامیک خوشه واقع در داخل و اطراف موروی شهر واقع در بخش غربی گجرات نمی قادر خواهد بود برای شروع عملیات برای حداقل یک زن و شوهر از ماه زیر شدید سرمایه در گردش بحران و مسائل دیگر حتی پس از بهره گرفتن اجازه از دولت برای شروع فعالیت های تولیدی.

“نزدیک به 900 واحد در داخل و اطراف موروی شهر بسته هستند حتی قبل از اعلام فاز اول مستند. در حال حاضر دولت است که ما را تشویق به شروع تولید. اما بسیاری از این واحد ها در مواجهه با کمبود سرمایه در گردش به عنوان بیش از 1,200 تومان کرور روپیه گیر شده است از اواسط ماه مارس. ما نمی بینیم هر گونه امکان پرداخت از ذینفعان مختلف در آینده نزدیک حتی اگر مستند خواهد بود برداشته می گوید:” Nilesh Jetparia جمهور از موروی سرامیک انجمن و افزود که در چنین وضعیت بحرانی این صنعت نیاز به برخی از مرتب کردن بر اساس بسته از بانک ها برای رسیدگی به این موضوع است.

اخبار مرتبط

علاوه بر این, شده است وجود دارد هیچ تقاضا از داخلی و همچنین بازارهای بین المللی و از این رو آن را حداقل از چند ماه به شروع تولید ، سرامیک صنعت از موروی (گجرات) و در جای دیگر باید صبر کنید برای احیای املاک و مستغلات بخش و تنها پس از آن که برخی از تقاضا خواهد بود تولید شده او اضافه شده است.

بسیاری از صادرات گرا واحد در موروی در حال تولید کاشی و سایر اقلام بهداشتی پس از دریافت سفارشات صادرات اما با توجه به COVID-19 شیوع آنها قادر به عرضه کالا که قبلا تولید شده برای حمل و نقل در کشورهای مختلف می گوید: Dinesh Sadsania پیشرو صادر کننده در موروی. هیچ کس نمی داند که این محصولات گران قیمت به ویژه تولید برای بازارهای صادراتی خواهد بود حمل به کشورهای مختلف او اظهار تاسف کرد.

نزدیک به 25 تا 30 درصد از موروی سرامیک خوشه کل تولید است که صادر شده به بیش از 170 کشور در سراسر جهان است. از کل صادرات حدود 35-40% است که صادرات به کشورهای خاور میانه. با توجه به Sadsadia با توجه به ماه مقدس رمضان بازارها در جهان اسلام تحت تسلط کشورهای باقی خواهد ماند و دید تا 25 مه سال 2020 است. در برابر گردش مالی سالانه حدود 45 ، 000 تومان کرور روپیه خوشه ارزش عاقلانه صادرات می ایستد در حدود 13,000 تومان کرور.

“در بازار داخلی سرامیک واحد را تا پنج ماه اعتبار به نمایندگی مجاز و فروش. مقدار زیادی از موروی بر اساس واحدهای گیر با نمایندگی مجاز و فروش. به دنبال سال از کسب و کار و روابط ما نمی توانیم تحت فشار فروشندگان به پرداخت پول بلافاصله به عنوان آنها نیز در مواجهه با بحران مالی در وضعیت فعلی,” او اضافه شده است.

منابع در صنعت نیز پیش بینی مسائل مربوط به حمل و نقل به عنوان به خوبی به عنوان کارگران مهاجر که رفته اند به خانه خود دولت زیر مستند. صاحبان سرامیک واحد ها به جیره به آن دسته از کارگران و خانواده های آنها که تصمیم به بازگشت به خود را بومی و به جای آن ترجیح به ماندن در موروی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im