COVID-19: بحران به بازی بازی های دیجیتال در مقابل آجر و ملات

The home ministry had allowed listed e-commerce companies to operate from April 20, with the condition that their “vehicles ... will be allowed to ply with necessary permissions.”صفحه اصلی وزارت اجازه داده شده بود ذکر شده تجارت الکترونیکی شرکت های به کار از آوریل 20, با این شرط که خود را “وسایل نقلیه … خواهد بود و مجاز به رفت و آمد با مجوزهای لازم.”

در زمانی که یک تعادل بین نیاز به COVID-19 مستندات و تاثیر این خواهد شد که در اقتصاد مورد نیاز است دولت معکوس آن در مارس 15, اطلاع رسانی است که اجازه تجارت الکترونیکی شرکت برای از سرگیری فروش غیر موارد ضروری به نظر می رسد که کمی برای انجام با سلامت عمومی جنبه اجازه می دهد تنها خدمات ضروری است. می آید در مقابل پس زمینه از کنفدراسیون همه هند معامله گران (گربه) پس از درخواست های مختلف مرکزی وزارتخانه ها از جمله MHA به نوار فروش غیر موارد ضروری توسط e-خرده فروشان برای اطمینان از برابری با غیر ضروری (عمدتا کالاهای الکترونیکی) آجر و ملات و خرده فروشان است که باقی می ماند موضوع به مستند.

صفحه اصلی وزارت اجازه داده شده بود ذکر شده تجارت الکترونیکی شرکت های به کار از آوریل 20, با این شرط که خود را “وسایل نقلیه … خواهد بود و مجاز به رفت و آمد با مجوزهای لازم.” این تفسیر به معنی طیف گسترده ای از خدمات ارائه شده توسط e-tailers. با این حال وزیر اقتصاد Piyush Goyal توجیه محدود کردن از این به کالاهای اساسی تنها به نفع یک سطح میدان بازی برای آجر و ملات. رقابت رگولاتور در سراسر جهان نیاز به اولویت بندی تامین-زنجیره باقی مانده کاربردی است. بحران به بازی کردن دیجیتال در مقابل آجر و ملات تقسیم. تصمیم برگ بسیاری از محصولات است که می تواند تسهیل کنترل از راه دور کار با لینک ها در خرده فروشی و پایان.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de