Covid-19 بحران نشان می دهد نیاز برای قوی خالص ایمنی برای گروه های محروم

این Covid-19 بحران نشان داده شکنندگی سیستم و در حال حاضر آن را ویترین چگونه وجود نیاز مبرم به ساخت قوی خالص ایمنی برای گروه های محروم.

“Covid-19 یک فاجعه است که متحد ما است. آن را تحت تاثیر غنی و فقیر. اما برای فقیر آن است که یک واقعیت روزمره,” Harish Hande بنیانگذار و مدیر عامل شرکت SELCO بنیاد توضیح داد.

“آماده شدن برای ارسال بحران دوره چه بود یاد گرفتیم از جنبش زیست محیطی مورد نیاز است در حال حاضر و باید بخشی از آن را ما همچنین نیاز به مطمئن شوید که ما بازسازی با عمل نسبت به آب و هوا فقر و توسعه” او اضافه شده است.

در یک پست Covid-19 جهان هموار پایدار و فراگیر در آینده حیاتی است. به نقل 2018 چند بعدی فقر شاخص است که نشان داد که علاوه بر 1.3 میلیارد طبقه بندی شده به عنوان فقیر Hande گفت که اضافی 879 میلیون نفر در خطر سقوط به چند بعدی فقر است که می تواند به سرعت اتفاق می افتد اگر آنها رنج می برند شکست از جنگ و بیماری و خشکسالی و بیکاری بیشتر.

هند 8.5 درصد از جمعیت آن در فقر زندگی می کنند در حالی که 19 درصد در حاد خطر سقوط به چند بعدی فقر به دلیل کوچک شکست. “در چند هفته گذشته Covid-19 یک چنین شکستی که فشار خواهد شد میلیون ها نفر دو دهه در حال توسعه است.”

سالگرد

این SELCO بنیاد که با این نسخهها کار بر روی انرژی پایدار پروژه ها برای ریشه کنی فقر با همکاری با دولت و سازمان های غیر دولتی, موسسات مالی, موسسات دولتی, اجتماعی, شرکت, تکمیل 10 سال است.

به مناسبت شصتمین سالگرد این بنیاد دعوت دنیس هایس برای ارائه یک وبینار صحبت کنید. هیز, یک فعال محیط زیست است که اعتبار به آغاز روز زمین حرکت در 1970s همراه با سناتور ویسکانسین Gaylord نلسون برای تولید آگاهی در شر از تغییر آب و هوا.

در آدرس هایس گفت: “هند کوچک از جهان متنوع جغرافیای فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی زمینه. این مکان در کشور در یک موقعیت منحصر به فرد به نوآوری برای جهان-نوآوری در شیوه ای که ما در رسیدن به اهداف انکشافی در یک شیوه ای سالم.”

با یادآوری سفر خود به هند در سال 2011 که در آن او در بازدید از یک مجتمع انرژی مرکز در Dharmasthala, Karnataka.

“دهکده در اکتبر 2010 این انرژی خورشیدی مرکز یکی از اولین ابتکارات نوآورانه گرفته شده توسط SELCO بنیاد و آن را یک افتخار به هیز افتتاح آن گفت:” Hande.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de